Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy állítólag gazdaságos...

FallenAngel81 kérdése:

Van egy állítólag gazdaságos fűtő eszköz. Átlag 1,5 kw/h fogyaszt. Az napi 36 kw/h Ez 31 napos hónapban 1116 kw/h, ami 44,786 Ft/kwh áramdíj mellett 49.981. - HUF fűtési költség egy hónapban. Háol itt a takarékos fűtés? Ez egy 88 nm lakásra jó.

Figyelt kérdés

Link: galan.hu/galan-5-kw-ionkazan-ochag/

Konkrétumként én 3 méteres belmagassággal számoltam így jött ki az a kb 88 négyzetméteres lakás alapterület amiről beszélek. Az 1,5 kw/h fogyasztást vettem alapul mint átlagfogyasztás. És ezen felül konkrétan azért kérdezem hogy mi ebben a buli mivel az áram fogyasztás számításával szerény tudomásom szerint tisztában vagyok. És íg ez kicsit drágának tűnik, de lehet mégse vagyok tisztában, hogy számoljuk ezt és azért nem értem?



2013. febr. 19. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül fűt egész nap. Ezért hibás a becslésed.

De árammal fűteni nagyon drága.

2015. nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!