Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért olyan lassú a posta,...

Miért olyan lassú a posta, hogy egy számlát olyan sokára kapok meg?

Figyelt kérdés

Vagyis a csekket. Látom, hogy pl Január 07. én írták meg, én meg 20. án kaptam a postaládámba...

Miért ennyire lassú a rendszer?



2013. febr. 21. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

1.Amit 7-én megírnak,egyáltalán nem biztos,hogy fel is adják 7-én,lehet,hogy csak egy hét múlva.Rengeteg ilyet kapok,több nap,hét a különbség a keltezése,és a feladása között.

2.Egyre több számlát nem postán adnak fel,hanem személyesen dobnak be a szolgáltató emberei,a fenti ok itt is áll.

2013. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
A számlaleveleken van alul egy narancssárga színnel bélyegzett sor:ez a postára adás dátuma,a szortírozó gép bélyegzi rá.Ettől a naptól számított 5. munkanapig kell hogy a postaládádban legyen a levél.Gondolom nem a számla kiállításának napján rohannak vele a postára feladni...
2013. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan. a számla megírásának kelte nem biztos, hogy a feladás napja. Nem csak a posta a lassú, hanem a szolgáltató is, aki ül rajta 1 hetet.
2013. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!