Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Forever...

Mi a véleményetek a Forever living products nevű cégről? Főként a business részére gondolok. Hogy lehetne jól nekifogni?

Figyelt kérdés

#Frever
2013. febr. 22. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha van sok pénzes ismerősöd. Egyébként fölös.
2013. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak másolódni kellene....

Azért van a szponzor,(vagy k.géza is) hogy támogasson (elvileg).


Ha ez az út nem megy, akkor:


Úgy, hogy meghatározod milyen valós igényen alapuló űrt tudnál betölteni ezzel a tevékenységgel.

"Kijelölöd" az értékesítési területed, és meghatározod a fizetőképes keresleted, valamint a piacon fellelhető helyettesítő termékeket, és a vásárlói szokásokat. Utána csinálsz egy üzleti tervet, részletes és reális költségvetéssel, cashflow-al. Forrásszervezés (vannak vissza nem térítendő támogatások, vállalkozás indítási pályázatok is 10% önerővel.) Ha kijön az, hogy érdemes belevágni, akkor elkezdheted és elindíthatod a vállalkozásod. Elindulni nem nehéz, de a rentábilis működés már keményebb dió és ha adtál el, ha nem költségeid minden hónapban lesznek.


Lehet azt mondják itt is, hogy nem kell vállalkozói de van jogszabály rá, ami azt mondja, hogy ez üzletszerű tevékenység, szóval azt ne hidd el, mert kell hacsak nem adnak munkaszerződést.


Mivel forgalom után van jutalék, mert nem piramisjáték, így mondjuk érdemes szemügyre venni,ha csak itthon akarsz forgalmazni, akkor hogy alakultak az elmúlt év forgalmi és egyéb adatai:


[link]

Cégnév: forever living


Ha külföldön, akkor a kinti adatokat és összefüggéseket nézegesd.


Én ismerve az én környezetem, nem vágnék bele, bár van Aloe First-öm itthon :-)


Ja, és amit mondasz, előtte jól gondold át,nehogy belekeveredj, valamilyen "szakmai" vitába. Mert akkor könnyen hiteltelenné válhatsz és az meg veszélyezteti a vállalkozásod sikerét.

Mint például szegény Mátyás esete:

[link]


Vagy például "sas madár" a geográfusokkal, az aloe vera természetes termőkörnyezetének földrajzi övezetessége kapcsán :-)


[link]

2013. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Főként a business részére gondolok."


Először főként a termék részére kellene gondolnod. Te vásárolnád? Neked megéri a végfelhasználói áron megvenned? Ezt rágd át nagyon! Ha igen, biztos lehetsz benne, hogy másnak is, ezért érdemes belefognod az üzletbe. Ha nem, akkor hagyjad, mert sok nyűgöd lesz vele.


Amúgy egy korrekt cég, ha tetszik a termékpaletta, számíthatsz rájuk!

2013. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
A termékei nem rosszak, az üzleti része...? Biztosan van, akinek bejön. Nálam már ott megfagyott a sztori, hogy ellenszenves ripacsok a "reklámarcok". Részt vettem pár bemutatójukon, bennem merültek fel olyan kérdések, amelyekre nem kaptam választ. Mellébeszélést annál többet. Nem tudom őket komolyan venni.
2013. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!