Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaki tudja hogyan kel standoln...

Vaki tudja hogyan kel standolni? Régóta állást keresek most találtam és nem tudok, pedig kérik.

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod,akkor nehéz lesz, de nem lehetetlen


Egyébként vendéglátásban a stand, az a kereskedelemben a leltár.


Vagyis időközönként mindent lemérsz. pl. Ha a társaddal több napos váltásban vagytok, akkor váltás előtti este bezársz és a-tól z-ig mindent lemérsz.

Felszorzod a mennyiséget az egységárral, és a fogyást beírod az átvett standhoz képest. Ha minden oké nincs jelentős eltérés a forgalom és a fogyás között. Ha mégis, akkor elszámoltál valamit. Attól függ mekkora a differencia, levonhatják a fizudból a hiányt. Ha többleted van, az meg idegen áru gyanús, vagyis hogy vettél a boltban pl. egy 2 literes kólát és magad adtad el a kocsmai áron, amit zsebre vágtál, a készleten lévő helyett.


Sokat tudsz keresni rajta, ha jól csinálod... De ezt is meg kell tanulni jól csinálni :-)

2013. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,most rá kerestem Google-ba és találtam egy kitöltött,standívet.
2013. febr. 26. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!