Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzt szeretnék mielöbb,...

Pénzt szeretnék mielöbb, hogyan lehet ezt megvalósítani?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hónapom van arra hogy összeszedjek kb 300 ezer ftot jelenleg kb ha 70 van! miből lehetne gyorsan pénzhez jutni? légy szíves értelmes válaszokat.nagyon fontos. áprilistól lesz melóm szóval abból egyelőre nem.az is szezon munka. előre is köszi!kint próbálkoztam melót találni ausztriába 1 hónap pont elég lenne.de márciusba nem tudnék kezdeni lassan itt van március és még nem jelentkezett senki sem hogy kell neki munkaerő. itt meg esélytelen hogy 4 nap alatt találjak 1 hónapra melót..írjatok ötleteket köszi! 22/F
2013. febr. 26. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire kell ennyire sürgősen? Add el a felesleges dolgaid, vagy esetleg TV-t ha nagyon kell a pénz stb. Vagy vegyél fel kölcsönt.
2013. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van egy kis tartozásom ami nem várhat tovább... a tv-m kb 3 ft ot ér..
2013. febr. 26. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ez íghy menne akkor senkinek se lennének anyagi gondjai és senki sem venne fel hitelt.
2013. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem minden hónapba akarok ennyi pénzt össze harácsolni csak most.egyetlen egyszer,de még ötletem sincsen
2013. febr. 26. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ugye úgy van, hogy a pénz másoknál van, azt csak úgy nem adják. Azaz valami ennél értékesebbet kell adnod érte másoknak. Vagy a munkádat, vagy valamidet ami értékesebb, ennél az összegnél. (Persze mások számára)

Ha ez nem megy, akkor marad az, hogy kölcsön kérsz, vagy kölcsönt veszel fel. Vannak cégek akik adnak kezes meg egyebek nélkül ám ahhoz bejelentett állás kell ha jól tudom és nagyon durva kamata van, tehát nem éri meg.

Van még a szerencse játék, azt inkább hanyagold.

Meg van a becstelen, törvénytelen út, stb... -ezt is hanyagold.


Még az is lehet, hogy a 70-ből veszel valamit olcsóbban, amit eladsz drágábban.

Ezek a lehetőségek.

2013. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha elszánt vagy, akkor tudok segíteni. Budapesti vagy?
2013. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
21:08-as vagyok, keress meg ezen az emil címen: hejj.rozmaring@gmail.com
2013. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19:18


ja, csak amit 1x meg lehet csinálni azt többször is meg lehet csinálni. aki meg vérszemet kap az nem tud leállni.

2013. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!