Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vaterás számlakiegyenlítés...

A vaterás számlakiegyenlítés hogy történik pontosan?

Figyelt kérdés

Ha utalok egy összeget az egyéni számlaszámomra, akkor automatikusan leemelik, így elég arra figyelnem, hogy ne menjen mínuszba? Vagy olyan, mint a neptun/ETR, hogy nekem kell rendelkeznem az elutalt összegről?

Azért értetlenkedek, mert ez szerepel a számlatörténet menüben (pirossal!): Kifizetetlen számlái rendezésének leggyorsabb módja a bankkártyás fizetés! Kérjük, kattintson a számlaszámok mellett található "Befizetem" szövegre és kövesse az útmutatót

Csak véletlenül nincs befizetem szöveg. Nincs hátralékom, meg fizettem már be, csak úgy emlékszem, hogy pár hónapja még tök logikus volt, csak tovább/tovább/rendben jellegű.



2013. febr. 28. 16:23
 1/3 anonim válasza:
Nem érdemes nagyobb összeget utalni csak épp annyit amennyi a számlád. Ha többet utalsz az sem vész kárba, pont úgy mint a neptunon. Bankkártyával az értesítő email-ben található " Kattintson ide az összes tartozás rendezéséhez!" Részre kattintasz akkor jön elő a befizető oldal, ott lehet csak. Saját oldaladról nem tudod elérni ezt.
2013. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ja, igen, azt elfelejtettem, hogy mikor arra a linkre kattintok az emailben, akkor az alábbi üzenet fogad:

"Túl alacsony összeget kíván fizetni kártyával. A minimum kártyával fizethető összeg 1 forint."

Egyébként a 'számla végösszege' és a 'Számláinak/befizetéseinek egyenlege' rovatban ugyanaz az összeg szerepel, tehát nyilván nem tartozok, csak teljesen logikátlan nekem. Ráadásul most számláztak ki pár júniusi eladásomat is, mikor a napokban feltöltöttem pár terméket ill. utaltam a vatera-számlára...

Azért gondoltam, érdemesebb egyszerre többet utalni, mert egy átutalás díja sok esetben több, mint maga jutalék+feltöltési díj. Nem vagyok egy nagy fillérbaszó, de a semmiért nem szeretek fizetni egy forintot sem.

Nem félek attól, hogy a végrehajtók rám rúgják az ajtót, csak valami logikát szeretnék látni a rendszerben.

2013. febr. 28. 18:47
 3/3 anonim válasza:
Megnéztem, ilyen piros felirat nekem is van. Szerintem ez egy standard szöveg. Mindig ott van, függetlenül attól, hogy van-e tartozásod.
2013. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!