Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utaltam valakinek, aki elhitet...

Csajos19 kérdése:

Utaltam valakinek, aki elhitette velem, hogy kapok otthon végezhető csomagolási munkát, persze a csomag nem érkezett meg. Mi a tehendő?

Figyelt kérdés
Vissza kaphatom valahogy a pénzem? Mit lehet tenni?
2013. márc. 2. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írd le kicsit részletesebben, hogy mi történt.
2013. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb biztos, hogy azt a pénzt már sosem fogod látni. Feljelentheted csalásért, de gondolom max párezer Ft-ról van szó, nem nagyon fognak foglalkozni a dologgal. Tekintsd ezt tanulópénznek...
2013. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már többen is feljelentették. A rendőrségen te is tehetsz bejelentést. Én még mindig meglepődöm, hogy van olyan aki elhiszi az ilyen "munkákat". Annak úgy kell...
2013. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
részletesebben: a neten kaptam egy oldalt: teafucsomagolas.ewk.hu amiről részletesen le volt irva hogy mennyi jár dobozonként stb, gondoltam egy probát megér mert jól jönne egy ilyen kis plusz pénz.. Beregisztráltam majd kaptam egy emailt, amiben leirták hova kell utalni az első csomag árát (mert sokan visszaéltek már vele) és és NAIV elhittem. utaltam. irták h a pénz beérkezte után küldik a csomagot. ennek bő egy hete.. még likeolni is lehet azt az oldalt...
2013. márc. 2. 14:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Tanulsz a hibádból és nem csinálsz több ilyen hülyeséget. Ez a leghasznosabb, amit tehetsz.
2013. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezen már sokat nem tudsz. Valószínű pár ezer Ft volt, bejelentheted, de csodákat ne várj, sajnos soha nem lehetsz elég gyanakvó. Ez az egyetlen módja, hogy elkerüld az efféle egyébként megnövekedett számú lehúzásokat. Ha valamire nem kapsz egyértelmű választ, vagy nem ismered a munka valós feltételeit, akkor hanyagold.


Itt pl. megkérdőjelezhető, hogy a HACCP-t meg majd ki intézi és mire? Kis otthoni konyhára, vagy őstermelőként neked kell a teát is termeszteni?


Azt hogy lehet likeolni, semmit nem jelent, pláne hogy nem ingyenes weblap, mindenféle cégadat nélkül.

2013. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Belefutottam én is a weblapjukba. Bennem rögtön két kérdés ötlött fel:


Ha manapság olyan sok munkanélküli van, miért kell egy két oldalas szöveggel győzködni az embereket?


Miért külön honlapon hirdetnek, miért nem álláskereső portálokon, mint a többi, normális cég?


Ezen két gondolat után lapoztam is tovább. Ezek szerint jól tettem.

2013. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez bukó
2013. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sehogy.


cég és nincs normális domainje, ingyen tárhelyen van?

2013. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 DeAnn válasza:
Az ilyeneknek nem szabad bedőlni. Amelyik 'állásajánlatnál' pénzt kérnek az mind kamu.
2013. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!