Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foglalkoztatást helyettesítő...

Foglalkoztatást helyettesítő támogatás (FHT) éves felülvizsgálatához a Munkaügyi Központtól is kell újra igazolást csatolnom, hogy tartom velük a kapcsolatot? És a ledolgozott 30 munkanapot hogyan tudom igazolni? Síma munkáltatói igazolással?

Figyelt kérdés
Aki átesett már ezen a procedúrán, kérem ossza meg, hogy hogyan zajlik ez - ugyanúgy, mint az igénylés zajlott egy évvel ezelőtt? Előre is megköszönök minden segítő választ...

#felülvizsgálat #FHT #foglalkoztatást segítő támogatás
2013. márc. 3. 15:49
 1/6 anonim válasza:
Látom, régi a kérdés, de nekem most aktuális. Tudnál segíteni?
2014. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok segíteni, nem kaptam választ én sem, és mire éppen be kellett volna nyújtsam az igazolást (kaptam írásbeli végzést róla), addigra pont sikerült elhelyezkednem, és azóta is dolgozom... de talán hátha segít most valaki neked, megpróbálom előre tenni a kérdést...
2014. nov. 15. 20:59
 3/6 anonim válasza:

Örülök, hogy sikerült munkát találnod! :)

Időközben megjött a felülvizsgálati lapom, nem kell hozzá a munkaügyis papír, a munkáltatóit pedig egy egyszerű igazolással adtam be.

2014. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ó köszi, most látom csak, hogy válaszoltál még anno, nekem most újra aktuális lett sajnos a kérdés, és még mindig nem tudom, hogyan igazoljam a munkavégzésemet, te milyen igazolást adtál be? van erre valami formanyomtatvány?


/és nekem sajna benne van a határozatomban, hogy igazoltatnom kell a munkaügyi hivatallal az egy éves folyamatos kapcsolattartást../

2017. febr. 23. 00:02
 5/6 A kérdező kommentje:
jah és persze ment a zöld kezecske az előző válaszért.☺
2017. febr. 23. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló a problémám, a kérdésem csak az volna, az igazolásra a bérbe mennyit érdemes beírni? Mibe kötnek bele?

Vagy mibe nem?

Ja és egyben tolom le a 30 napot, egy hónap alatt, 30ból 30 napot. Szombat vasárnap is. Az nem számít, hogy egy nap egy órát, vagy hányat voltam ott,csak a nap, hogs ott voltam.

Ez így okés szerintetek?

2018. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!