Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aktív korúak ellátását jan.24....

Aktív korúak ellátását jan.24. én igényeltem, elvileg már febr.18-án elbírálták, de még se levelet nem kaptam, se pénzt? Még ebben hónapban kaphatok pénzt vagy már csak áprilisban?

Figyelt kérdés

Nem tudom mire döntöttek, mert azt telefonon nem közlik, szóval türelmesen várom a levelet, de még semmi..

Pénzt azt se tudom mikor szoktak utalni.. szóval csak lesem a számlámat, de még ott is semmi..

Meddig húzhatják még? Elvileg 30 nap az elbírálás, de ha mondjuk megkapom, akkor fogok még ebben a hónapban pénzt látni vagy már csak áprilisban?


Köszönöm!


2013. márc. 4. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha "megítélték" a segélyt akkor az a benyújtás napjától jár. Biztos, hogy elfogadták? Mert ha elutasították akkor nem jár pénz.
2013. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy azt nem tudom... mert azt nem kötötték az orromra... azért várom annyira a levelet... azért is úgy kérdeztem, hogy ha megítélik akkor még most vagy már csak a jövőhónapban látok pénzt?
2013. márc. 4. 18:38
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy jár visszamenőleg, csak van már jó pár csekkem amit szeretnék rendezni, és ha nem kapom meg akkor sürgősen ki kellene találnom valamit, és ezért jó lenne minél hamarabb legalább megtudni, hogy mi van.. Ha megkapom de csak jövő hónapban, akkor is elég nagy kakiban leszek...
2013. márc. 4. 19:15
 4/14 A kérdező kommentje:
Végül nagyon jó arcok voltak, és megkaptam a pénzt még 4.-én rajta volt a számlámon. A levelet viszont csak ma kaptam meg március 6.-án adták fel szóval le se szarták... Köszi
2013. márc. 11. 13:20
 5/14 anonim válasza:
Azt nem tudjátok, hogy húsvét előtt utalják e még az aktuális havit?
2013. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy utalnának, bár én még csak egyet kaptam de azt 4.-én.., szóval nem hiszem.
2013. márc. 27. 14:06
 7/14 anonim válasza:
Igen. Általában 4-én szokott megérkezni. De decemberben is jött Karácsony előtt. Ezért gondolom, hogy hátha. Postán kapom, és pénteken elutazunk.
2013. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet, hogy hamarabb jön.. majd nézem a számlát és ha véletlen hamarabb jön szólok :D
2013. márc. 27. 14:16
 9/14 anonim válasza:
Most mondták, hogy amúgy is önkormányzatfüggő.
2013. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát én debreceni vagyok.
2013. márc. 27. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!