Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 11. osztályom van Bp-n lakok...

BrunoOne kérdése:

11. osztályom van Bp-n lakok de már 5hónapja nem találok munkát van egyáltalán esély rá hogy felvesznek valahova? 19/F

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Van.
2013. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esély mindig van,de mások több diplomával sem találnak évekig.Legális melót nem valószínű,hogy fogsz találni.
2013. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Pedig jó lenne már valami.
2013. márc. 4. 18:51
 4/7 anonim válasza:
Tanulj. Iratkozz be olyan tanfolyamra, amire van kereslet. Ne várd, hogy egyszer jön majd valaki, aki felajánl egy jól fizető munkát, nem jön. Munkanélküliként ingyen mehetsz sok helyre tanulni, érettségizni, szakmát tanulni, nyelvtanfolyamokra. Tanulj, nem totojázz.
2013. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Elmehetsz a McDonaldsba (vagy akarmelyik egyenerteku letesitmenybe) hambit forgatni, stb. Azzal keresel annyit, hogy nem halsz ehen es mellette el tudsz jarni esti iskolaba , esetleg reszmunkaidoben dolgozol es olyan kepzest keresel, ami ezzel osszeegyeztetheto. Ha szepen vegigjarod a kornyeken az ilyen helyeket, normalisan feloltozve, oneletrajzzal, celtudatosan, akkor ha nem igy idiota a fonok, szivesen felvesz es ad ra lehetoseget, hogy onerobol tudj talpra allni. Tudom, hogy nem alommelo a Meki, de en mikor kijottem ide Nemetorszagba, evekig eljartam takaritani, eleinte foallasban, mikozben a nyelvet tanultam, aztan a munka mellett. Meg ma is neha visszamegyek, ha hirtelen segitseg kellene, nem budos a melo szamomra, de persze hogy szivesebben ulok az irodaban. :) Probalkozni kell, nem szabad feladni es higgy magadban, mert csak akkor fognak hinni benned masok is! Jo szerencset!
2013. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A haverom McDonaldsban bejelentve kap nettó 140 ezret. Az azért nem olyan vészes... (Váltott műszakos pótlékokkal együtt)
2013. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy próbát mindenképp teszek :)
2013. márc. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!