Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a LYONESS-rő...

Mi a véleményetek a LYONESS-ről? Érdemes belépni és hálózatot kialakítani?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Szerinted még találsz embert, aki nem lépett be, pedig akart?
2013. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogyasztóként hasznom nem volt belőle, igaz károm sem, kiléptem talán 1-2 év passzivitás után de az üzletemmel úgy gondoltam a Lyoness varázsszóra növelhető a forgalom... Ma is látom ezt helyenként, de nem az ajánlói üzletben, hanem ha van egyéb üzleted, ott a vásárlók hajlamosak lehetnek a Lyoness logo miatt is hozzád menni.
2013. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nagy üzletet akarsz csinálni belőle akkor kell egy kis kezdőtőke, és rengeteg szabadidő. Valamint külföldi kapcsolatok nélkül nem jutsz messzire, ha csak belföldön gondolkodol akkor nem érdemes nagyban gondolkodni.

De mint egyszerű felhasználó nem rossz, nekem jól jön az a pár % kedvezmény.

2013. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!