Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik munka nélkül vannak...

Akik munka nélkül vannak otthon, mivel töltitek a napotokat az álláskeresgélésen kívül?

Figyelt kérdés
Hogyan tudjátok kizárni azt az érzést, hogy haszontalanná váltatok? Kitakarítok, mosogatok, főzök, minden házimunkát elvégzek. De utána?

2013. márc. 7. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyelveket tanulok, barátaimmal lógok, kirándulok, kutyázok, házimunka...
2013. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem eleinte még ment, hogy kizártam ezt az érzést. És mindig újult erővel vágtam neki az álláskeresésnek. De egy idő után már depis lettem, haszontalannak érzem magamat és lehetőleg kerülöm a régi ismerőseimet is, mert kellemetlen hallgatni hogy velük mi van és hogy dolgoznak....nekem közben semmi nincs és lelombozó. Lassan 8 hónapja keresek állást pályakezdőként.....és már nem vagyok jól. Nappal még tűrhető mert főzök, mosok, takarítok....de este mikor elaludnék sokszor ki kell bőgnöm magam. És közben rohangálok állást keresni, ahová tudom beadom az önéletrajzomat de semmi. A legnagyobb probléma amiért nem tudok elhelyezkedni, hogy nincs munkatapasztalatom még és legalább 2 év tapasztalatot várnak el vagy éppen jogsi meg kocsi kell az álláshoz ami nekem nincs. Nagyon nehéz, mert akarok dolgozni és tanulni és fejlődni és a szakmámban tapasztalatot szerezni........
2013. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Sajnos én igy ebben a cipőben járok, lassan már 4 hónapja.

Kész röhej ez komolyan mondom, hogy akinek nincsenek híres neves ismerősei, az maradjon munka nélkül, haljon éhen meg ilyenek..

Nekem is annyira elegem van már ebből az egész munkakeresésből.Most van egy személy aki állítólag tudna nekem segíteni munkát találni, de amit elősször intézett beváltam, tetszettem, szimpatikus voltam, de mint alább le fogom irni nem térítették a buszbérletet ami az én esetemben nagyon sz*r..

20 éves dekoratív, csinos, széparcú lány vagyok, eladói

szakmával, érettségivel, gépírási tapasztalattal.

Egyszerűen nem hiszem el hogy már lassan ez a 4. hónapom hogy itthon vagyok, akármit teszek sehol nem találok munkát.

Az interneten naponta 3szor nézem átt az összes álláskereső oldalt, rendszeresen bejárok a városba munkát keresni, regisztrálva vagyok a munkanélkülibe, pénzt nem kapok mert nincs meg a szükséges munkaviszonyom hozzá, nem megyek így semmire sem.

Egyszer-egyszer elhívnak állásinterjúra mindenhol beválok, szipmatikus vagyok de eddig már nem egyszer fordult elő az hogy a bérlet térítés hiányában nem tudtam elválalni a munkát.

Már annyira tanácstalan vagyok, hogy meddig kell még itthon ücsörögnöm munka nélkül, miközben mindent megteszek annak érdekében hogy legyen munkám, de egyszerűen nem találok semmit.

Az álláskereső oldalak tele vannak olyan munkákkal ahova képzettség kell, meg tapasztalat, de honnan legyen, ha nem vesznek fel sehova?

Szerintem még több száz- ezer ember van ezzel ugyanígy hogy hiába a sok erőfeszítés de nem jön össze semmi :(

Ez elszomorító egy dolog sajnos, ilyen világot élünk hogy már az ember dolgozni sem tud, hiába akar, és nem tudja megteremteni magának azt a keveset sem amit szeretne.

Ugyhogy várok én is jó ötleteket,ez a munka keresés egy pszihésen megterhelő sz*r dolog.

Annyira jo lenne ha valaki tudna segiteni.

2013. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!