Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az oregsegi nyugdijnal szamolj...

Az oregsegi nyugdijnal szamoljak a ledolgozott idot. Ha valakit elkuldtek a rokkant nyugdijbol, az beszamitott a ledolgozott evekbe. Nekem miert nem adtak hozza a rokkant eveket, es miert nem szamoltak el? Kerem segitseguket. Koszonom. KV.

Figyelt kérdés
1984-ben leszazalekoltak,25 ev munkaviszony utan. Tavaly kaptam egy levelet, hogy attettek oregsegi nyugdijba.25 evig voltam rokkant nyugdijas.

#nyugdíj #rokkantnyugdíj #rokkant ev beszamitas nyugdijba
2013. márc. 7. 14:50
 1/1 Dudok Andrásné ***** válasza:
Mivel rokkantként érted el a nyugdijkorhatért igy nem változik a szolgálati idod, hisz már eddig is nyugdijat kaptal.A rokkant nyugdij pedig nem munkaviszony,másnak sem adják hozzá a szolg.idejéhez,sokan ezért is nem tudnak elmenni most a 4o evvel ha pl.kozben volt 5 év rokkant nyugdijuk.Akkor csak a ténylegesen betoltott oregsegivel mehetnek el.
2013. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!