Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek mióta nincs állása,...

Kinek mióta nincs állása, mióta munkanélküli?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 10 napja vagyok munkanélküli. Most hétfőn regisztráltattam magam a munkaügyi központba.

Persze 2010-ben több mint fél évig ültem otthon mert nem volt semmi munkám, 2011-ben mentem el dolgozni egy gyárba, aztán onnan rögtön átmentem egy másik munkahelyre egy benzinkútba, kútkezelőnek, majd 2012 közepén pedig egy barkács áruházba, raktárosnak, meg takarítónak mentem, és egészen mostanáig voltam ott.

Azt a munkahelyet élveztem a legjobban, alapból ilyen barkács fanatikus vagyok, meg ugye kellett ott szerelni is a kiállított tárgyakat szereltük össze és takarítottam le, plusz felmostam a csarnok nagy részét géppel. Én élveztem a munkát bármennyire is nevezhető csicska munkának, de nem az volt mert rendesek voltak a főnökeim, kollégákkal is nagyon jóban voltam, minden jó volt ott.

Most is azért lettem elküldve mert lejárt a szerződésem és mivel kezd csődbe menni a hely sajnos, mert nincs túl jó helyen, így rajtam kívül még 4 embert küldenek el ebben a hónapban. Munkát már elkezdtem keresni, semmit nem találok, eddigi helyeimre ne vesznek fel. Úgy hogy most itthon ülök sajnos :(

2013. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most végeztem. Lényegében január 1 óta vagyok munkanélküli, de regisztrálva bő 1 hónapja. Alkalmi munkám volt azóta de most itthon ülök. Várom szerintem a csodát vagy mittomén. De már jöhetne mert unom. Meg keresek helyeket, ahova még küldhetek önéletrajzot, hátha kellek nekik mert a szakmámba nincs most állás hirdetve. De bizakodó vagyok. Hátha nyárra kellek valahova :)
2013. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fél éve vagyok itthon. Csodás...

A legdurvább az, hogy az első 2 hónapba még állásinterjún is voltam, azóta viszont egyszer sem kerestek fel. Sok helyre jelentkezek heti szinten, mégsem alakul jól. Már mindent megpróbáltam pedig, nyelvet is tanulok, tanfolyamra is beíratkoztam, elhelyezkedési tanácsadást is meghallgattam már...


Azt hiszem, lassan az ember tényleg a csodára vár. (és nem sajnáltatni akarom magam)

2013. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tavaly júliusban elhelyezkedtem, 3 hónap próbaidő végén felmondtak nekem. Egy hónapig nem volt munkám, utána elhelyezkedtem. Decemberben itt én mondtam fel. Januárban nem volt munkám, február 25 óta dolgozom ismét.
2013. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem 2011 tavaszán szűnt meg a munkahelyem (csődbe ment), azóta nem dolgozom, csak itthon, amit kell, segítek (a szüleim a mezőgazdaságban dolgoznak). Elvégeztem a pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyamot, utána a mérlegképes könyvelőit, nagy reményekkel, hogy keresett szakma. Erre nagyot koppantam, mert decemberben befejeztem, és azóta sincs semmi, mivelhogy mindenhova gyakorlat a követelmény, az meg nekem nincs. A pályázatokra, amiket küldök sokfelé, szinte nem is válaszolnak.
2013. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 11. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!