Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki dolgozik vagy dolgozott...

Aki dolgozik vagy dolgozott ügyvédi irodában?

Figyelt kérdés
Szeretnék érdeklődni elsősorban azoktól, akik dolgoznak/ dolgoztak ügyvédi irodában! Pályakezdőként próbálok most elhelyezkedni, jogi asszisztensként. Elsősorban közigazgatásban szeretnék munkát találni. Járom most az önkormányzatokat, bíróságokat, ügyvédi irodákat.....Feltettem hirdetést is jogi fórumra. Ha esetleg kapnék lehetőséget hogy ügyvédi irodában dolgozhassak, akkor ott hogy működnek dolgok? Mármint ugye pályakezdőként tapasztalatom nincsen és igy izgulok is hogy az első ilyen munkahelyen hogy mennének a dolgok. Ha felvennének és tudják h nincsen tapasztalatom kapnék segítséget? Megmutatnák kezdetben hogy pontosan mit kell csinálni, hogyan kell. És nem egyből leültetnek hogy akkor dolgozzam és ha nem megy jól , sokat bénázom akkor meg elküldenek :$ Remélem ha lesz lehetőségem dolgozni ilyen munkakörben akkor hamar belejövök és nem rontok el semmi.
2013. márc. 8. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a munka is baromi pörgős tud lenni. Ha fel veszed a ritmust, nyert ügyed van! De ha elveszel az apró szarságok között és mindennek külön utána kell nézned, kérdezned, akkor hamar lapátra kerülsz! Valamint az sem árt, ha nincsenek ki az idegeid, mert sokszor stresszes, az ember kap hideget-meleget!


Szóval én azt mondom, pörgés és stressztűrés.

2013. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi :) Pörgés, stressztűrés az megy! :D Csak nagyon parázok h kezdetben bele kell jönnöm és remélem tolerálják majd. Ahová feltettem hirdetést ott leírtam minden fontosat korrektül, h nincs tapasztalatom, pályakezdő vagyok stb. azért hogy ne legyen félreértés. A rohanás az megy...mikor tanultam a szakmát akkor ingáztam meló után (ügyintézői állásom volt)rohantam esti suliba....onnan haza másnak megint meló onnan suliba.....:D
2013. márc. 8. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát sok sikert kívánok! :)
2013. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Előbb vagy utóbb belejön az ember, ha nagyon akarja :)
2013. márc. 9. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!