Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladtam egy xbox 360-at, de a...

Eladtam egy xbox 360-at, de a vevőnél 3 led hibát kapott (többi lent)?

Figyelt kérdés
Eladtam egy xbox 360-at,személyes átvételle,még videót is csináltam,hogy működik a box,az illető aki megvette ő is kipróbálta,írta,hogy jól működik.5 nap mulva ír,hogy egy szart vett meg 3led hibát kapott,csíkos a kép stb....nekem az 1 led hiba előjött egyszer,javítattam is megbízható helyen,tettek bele hűtésmódosítást.ÉS most azt akarja,hogy vegyem vissza,nála történt a hiba,akkor vissza kell vennem?

2013. márc. 9. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha vállaltál garanciát, akkor illik. Egyébként ha mindketten jóhiszeműen jártatok el, akkor nem gondolom. Pont ez a lényege a használtcikk kereskedelemnek: olcsó a cucc, de sajnos megtörténhetnek ilyenek, ezzel a vásárlónak illik tisztában lenni.
2013. márc. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem vállaltam garanciát rá,de most itt irogat,hogy fizessem vissza,meg stb,de nem tudom visszafizetni,mert nincs rá pénzem,főleg úgy hogy nála jött elő a hiba,megbízható helyről vettem(konzolokszervize)és csak 1 hónapig volt nálam a termék.
2013. márc. 9. 23:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog, és sajnálatos, de ez a vevő részéről a tipikus így járás esete.
2013. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én nem akartam átverni,nem is tudtam az ilyen hibájáról(sztem nem is a konzol hibája az,hogy csíkos a kép,hanem a tv-jé ,mert érdekes,hogy nekem sose volt csíkos a kép)
2013. márc. 9. 23:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Erről beszélek én is :) te jóhiszeműen jártál el, tudomásod szerint tökéletes volt a gép, amit demonstráltál is, amit a vevő is elismert a vásárlás után. Nem terhel felelősség.
2013. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó köszi megnyugodtam :)
2013. márc. 9. 23:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Pontosan, jól írja az előző. Megfelelően jártál el, ill. garanciát sem vállaltál. A vásárló részéről pedig, ez benne van a pakliban, ezzel számolnia kellett volna vásárlás előtt. Semmi okod vissza adni a pénzt, ő pedig jogtalanul követeli. A lelkiismereted tiszta lehet. (Én sem adnám vissza a pénzt.)
2013. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kell visszavenned. Javíttassa meg.

Amúgy régen mi jártunk így, vettünk egy öreg használt autót, és 3 hónap múlva már a gatyánkat is ráfizettük... na azóta nem veszünk semmi műszaki cuccot használtan.

2013. márc. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Semmi pánik nem a te felelősséged,ki lett próbálva, működött,megvette innentől kezdve nincs miről beszélni.
2013. márc. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kipróbálta, akkor tökéletesen működött, ezt el is ismerte és elvitte. Ennyi.


5 nap után elromlott? Pech. Vigye szerelőhöz.

2013. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!