Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megbízható ez a...

Szerintetek megbízható ez a termék vaterán?

Figyelt kérdés

[link]

Tényleg az a fegyver van a képen? Kérdeztem az eldalót, hamarosan jön válasz is. Ennyi pénzért biztos akarok lenni abban,hogy jó fegyvert veszek.



2013. márc. 12. 18:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
Igen.Mert a vatera felelöséget vállal álítolag xD
2013. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem. Látod azt a képet a fegyverről? Szerinted tényleg olyan az áru vagy az maga az áru? Hogy tudott volna ilyen képet csinálni? Nem tudom,hogy megvegyem-e.
2013. márc. 12. 18:48
 3/13 anonim válasza:
Az van rajta, de attól még a fegyver valószínűleg szutyok. Ha játszani szeretnél normális játékon, akkor ez használhatatlan, inkább egy rugós shotgunt javasolnék ugyanennyi pénzért, jóval erősebb, kényelmesebb felhúzni. Max akkor vedd meg ha g36 mániás vagy és nincs pénzed aegre, mert ennek az érték/ár aránya konvergál a gyök0-hoz.
2013. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok rendesen játszani. Értek hozzá és akkor nem ilyen rugó szutykot vennék. Én csak egy élethű fegyvert szeretnék katonai bemutatókra. Van teljes katonai felszerelésem és ahhoz kéne egy fegyver ami elég,ha rugós vagy még lőnie sem kell.
2013. márc. 12. 18:50
 5/13 A kérdező kommentje:
De biztos,hogy ez van rajta? Ilyen jó állapotú? Ha tényleg ilyen akkor megéri nekem.
2013. márc. 12. 18:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan szeretem a g36-okat, de ezt találtam ami legalább olyan mint az igazi és ahhoz képest nem is olyan drága. Egy hamisítottat kapok a bolha piacon 4k forintért de egy ilyet csak profi boltban vagy vaterán.
2013. márc. 12. 18:59
 7/13 anonim válasza:

Játékra nem venném meg, de talán kiállításra se. Ha komolyan veszed a katonai bemutatót, akkor a vegyél egy lovésképtelen ORIGINAL puskát. Tobbe kerulnek, de tegyuk fel, hogy egy ido múlva már verekedést, lefegyverzést mutattok be és akkor jól jon a valódi osszeszerelés. Ajánlom Csehszlovák Sa vz58-at. Itt egy oldal:

[link]

2013. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi de nem olyan komoly katonai bemutatók ezek. Köszi az ötleteket, de mindenképp ezt szeretném. Örülnék,ha kapnék végre egy biztos választ is. Ezt akarom megvenni nem rendes airsoftot vagy hatástalanított fegyvert. Egy kérdés van: Az a fegyver van a képen? Tényleg ilyen jó állapotú? Megvegyem?
2013. márc. 13. 11:36
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben, már megkezdtem a rendelést. Még nem utaltam. Megvárom amíg küld egy képet a fegyverről.
2013. márc. 13. 11:37
 10/13 anonim válasza:
A rugósok nem airsoftra valók. Ez egy vicc főleg 17k-ért!! Felejtsd el! Kapsz itt szinte alig használt mp5 aeg-et 15 körül.
2013. márc. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!