Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megbízható ez a...

Szerintetek megbízható ez a termék vaterán?

Figyelt kérdés

[link]

Tényleg az a fegyver van a képen? Kérdeztem az eldalót, hamarosan jön válasz is. Ennyi pénzért biztos akarok lenni abban,hogy jó fegyvert veszek.



2013. márc. 12. 18:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kicsit olvass mielőtt írsz. Nem kell airsoftra mert ahoz egy rakat sz*r, tudom a 17k sok,de mivel nagyon jól néz ki és ilyet nem kapok ennyiért elektromosban (nem kell elektromos,mert nem airsoftra kell MONDTAM) ezért jó vétel szerintem. 1:1 méretarány, a kidolgozás elképesztő. Jó másolat. Ahova nekem kell oda jó lenne egy hatástalanított de az 50-ért kapok csak és elektromos sem kell. Mp5 meg pláne nem kell mert az sub machine gun és az ilyen bemutatón, vagy hadijátékon nem túl jó. Az mp5 azért jó airsoftra, mert kicsi és ugyan olyan tud lenni mint egy ak47, ami nagy és kényelmetlen, ellenben a valóságban az ak47 pontosabb és inkább terepre való, míg az mp5 lakásba (ezért használják a kommandósok)
2013. márc. 20. 14:44
 12/13 hun46y3 válasza:

Internetes vásárlás, tehát ha nem azt kapod, amire számítasz, akkor élhetsz az elállási jogoddal, azaz az eladó köteles visszafizetni az árat. Ha nem hajlandó, mehet a hatóságoknak az ügy.

De ezt elkerülendő: személyesen vedd át a terméket és készpénzzel fizess, SEMMIKÉPP NE UTALJ ELŐRE!

Így ha nem olyan a termék, mint amit meghirdetett, vagy rossz állapotú vagy bármi, akkor egyszerűen nem vagy köteles átvenni és kész.

2013. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Azt tudom,hogy köteles vissza fizetni és,hogy van erre jogi eljárás, csak az volt a lényeg,hogy biztosan az van-e a képen. Lehet,hogy tényleg egy g36c és tényleg ilyesmi mint a képen és tényleg ide is adja, de nem azt ami a képen van, hanem egy ócskábbat. Mivel ez 17k ezért nem akartam rosszat venni.
2013. márc. 21. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!