Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Au pair szeretnék lenni egy...

Au pair szeretnék lenni egy angol családdal e-mail-ezek, de leszeretném őket valahogy ellenőrizni, hogy nem valami szerv csempészek-e?

Figyelt kérdés
Facebookon sok az olyan nevű mint az apuka, Skype-ra nincs idejük elég jól fizetnének álom melónak tűnik csak félek, hogy nehogy rémálommá váljon. Amit még érdemes tudni az apuka elvileg rendőr, szerződész is írnánk, amit persze megnézetnék egy magyar ügyvéddel is.

2013. márc. 18. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs ideje skypre, ez kamu, minden családnak van ideje. Be ne dőlj neki!!
2013. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de még megvárom a szerződést, megnézetem egy ügyvéddel.. küldtek képeket is ez még pozitívum..de magamból kiindulva én szeretném látni akarnám azt aki nálunk fog lakni és vigyázni a gyerekemre
2013. márc. 18. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
az au pair szerződés nem igazi szerződés, csak egy formalitás, sokan nem is kötnek. tuti, hogy scam, és nem igazi a család
2013. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez baj mivel eddig ebbe kapaszkodtam, hogy lesz szerződés, kicsit furcsa hogy nem is kértek képet..stb a fizetés csábító, de egy olyan családért nem utazom át fél európát, akiket "élőben" nem látok, még azért írok nekik egy e-mailt
2013. márc. 18. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

legyen eszed

átb*szás szagú

2013. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most már 100% ig biztos vagyok, hogy átbaszás, mert kaptam tőlük újabb e-mailt amihez elküldte a szerződést és a szerződésben meg az előző leveleiben Brittany néven írta a feleségét az e-mailben viszont most Maria-t írt..

Szóval Ryan Mason néven futó emberrel vigyázzatok!!

2013. márc. 23. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!