Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal-hoz elég egy számla,...

Paypal-hoz elég egy számla, vagy kötelezően kell a dombornyomott kártya is?

Figyelt kérdés
Magyar leírás szerint elméletileg lehet számlát csatolni kártya nélkül is, de akkor felmerül a kérdés, mire jó kártyát csatolni?

2013. márc. 19. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy dombornyomott legyen a kártya. Elég, ha elektronikus fizetésre alkalmas. Nekem is sima mezei Mastercardom van és működik. Azért jobb a kártya, mert egyrészt olcsóbb, másrészt nem kell plusz pénzt tartani a számlán, hogy biztosan elég legyen. Olcsóbb, mert kártyás vásárlásnak számít, amiért a bank nem számít fel plusz díjat, míg az utalásnak általában van költsége. Ha utalással teszel pénzt, akkor ugye mindig érdemes egy kicsit többet utalni, hogy biztosan elég legyen, tehát benne áll a pénzed, míg kártyáról pontosan annyit vesz le, amennyi a fizetéshez szükséges.
2013. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóval ha számlát csatolok, akkor átutalási díjat kell csak fizetnem? Ez nem probléma, mert szerencsére ez majdnem ingyenes.


De így nem kell hozzá kártyát csatolnom ugye?

2013. márc. 19. 18:44
 3/3 anonim válasza:

Én most - 2015-ben - keresem ugyanerre a kérdésre a választ.


Ami biztos, hogy egy kártyának általában van díja, vagy éves vagy havi, szóval nem mindegy, hogy csináltat-e kártyát az ember vagy sem. Nekem pl. évi 3600 Ft-ba kerülne, ha kikérném a dombornyomott kártyát csak a paypal miatt.

2015. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!