Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik ajánlat most a legjobb?...

Melyik ajánlat most a legjobb? Digitális tv, telefon és internet együttese esetén? T-home, UPC esetleg másik?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok. Köszi!
2009. szept. 16. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Jelen pillanatban a DIGI viszi a pálmát árban is, szolgáltatásban is...


A T-home nem lenne rossz, de jóval drágább a UPC-nél...


A UPC látványosan olcsóbb a T-home-nál, viszont nem annyira megbízható pl. az internet kapcsolata.

(Én pár éve váltottam T-cégről UPC-re : árban a TV+telefon+internet kb. fele annyiba kerül nekem, de idegbajt kapok a naponta 6x megszakadó és hullámzó minőségű internet miatt, pedig a legdrágább GOLD-csomagra fizetek elő.)

A telefon 1 évig előfizetési díj nélküli, utána is olcsó a UPC-nél, ezzel semmi problémám.

A kábel-TV is jó, HBO-ra is előfizetünk, igazából ezzel is elégedett vagyok, szerintem kifogástalan a minősége.


Én ha tehetném, akkor a DIGI-re váltanék, de sajnos a mi kerületünkben nem lehet rá kapcsolódni! :[

2009. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nekem DIGI van, a tévé, internet és vonalas telefon előfizetés összesen 5 ezer valamennyi. Vannak, akik szidják, de nekem még semmi gondom nem volt vele.
2009. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Zöld kezecskét nyomtam mindkét válaszra!

Nekem most UPC digitális dvr gold tv van és T-home 2 megás internet egy felezős telefon-csomaggal. Ez így együtt iszonyú drága!

2009. szept. 16. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:

2,5 hete kötöttem szerződést a T-home tv telefon internetre kb. 8ezer lesz majd állítólag összesen. Azt is mondta a hapsi,h kb 1 hét múlva már gyorsabb lesz az internetem de azóta is semmi,inkább lassú.

Előtte is a T-homenál voltam meg voltam elégedve csak most úgy találták ki a díjcsomagot, h a tv-t is elő kelljen fizetni így lesz olcsóbb.

2009. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!