Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne egy nagyobb összegete...

Ha lenne egy nagyobb összegetek (pár millió), mibe fektetnétek, milyen vállalkozást indítanátok? Mibe érdemes belevágni, ami hasznot is hoz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár millió lehet 4-5 de lehet 20-30 is. Azért van különbség a kettő között.
2013. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húznék az első repülővel külföldre.
2013. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 2. repülővel mennék, de előtte itthon mindent eladnék és felszámolnék magam mögött hogy soha ne is kelleje visszajönni.
2013. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki el akar húzni külföldre, ahhoz nem kellenek milliók.


Amúgy én személy szerint keresnék egy jó befektetési alapot és abba tenném az összeg egy részét. Magamtól nem tudom, miben van a legnagyobb perspektíva, az ilyen alapok viszont pont ebből élnek, keményen auditálják a finanszírozott vállalkozásaikat és általában jó eredményekkel zárnak.


Persze ha szakmámból adódóan lenne valamiben saját jó ötletem, akkor lehet, hogy abba tenném a pénzt, de per pillanat nincs ilyen.


Az összeg egy jó részét mindenképpen valami biztonságos, nem értékvesztő dologba tenném. Vannak erre különféle banki lehetőségek, ki kell választani 2-3 bankot és a legmegfelelőbb tartalékképző lehetőségeket.

2013. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha a pár millió egy kicsit több, akkor ingatlanba fektetném. Aztán bérbe adnám.
2013. jún. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!