Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A DHL-en keresztül küldenek...

A DHL-en keresztül küldenek nekem egy csomagot, de a mai legutolsó státusz: Shipment on hold. Ez mit jelent?!

Figyelt kérdés
Már többször kaptam így csomagot, ugyanattól, és szinte ugyanolyat, amit most is küldenek, de ilyen státusz még nem volt.

2013. márc. 20. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szállítmányt megállították valahol. Talán vám ellenőrzés, de lehet bármi.
2013. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ilyenkor a teendő? A feladónak kell valamit intézkednie (tehát szólnom kellene neki hogy valami nem OK), vagy majd idővel tovább megy a szállítás?
2013. márc. 20. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi van. Én felhívnám a DHL-t a helyedben és megkérdezném tőlük.
2013. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha már MO-n van akkor valszínűleg a VÁM tartja vissza vagy azért, hogy fizess vagy azért, mert valami tiltott dolog van a csomagban.


Vedd fel a DHL-el a kapcsolatot.

2013. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
LEIPZIG - GERMANY helyen akadt el, de akkor holnap felhívom őket, hogy ilyenkor mi a teendő (már ha holnap reggelig nem változik a helyzet). Köszönöm az infókat!
2013. márc. 20. 19:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Németországba most is havazik, az is lehet ez a gond...
2013. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az meglehet... időközben írtam a feladónak is, és azt mondta, hogy holnap reggel utána néznek a logisztikai központjukból, és intézkednek! Meglepően gyorsan érkezett tőlük a válasz (egy mobilgyártóról van szó), de azért megnyugodtam egy kicsit! Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 20. 20:42
 8/11 A kérdező kommentje:
Már Pesten van! :) Szerintetek az még ma kiszállításra kerülhet? Csak mert akkor úgy szervezem a mai programom... nagyon várom már a csomagot!
2013. márc. 21. 08:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán elképzelhető.De tudod követni, ha 10 óráig nem vált a státusza kiszállításra akkor majd holnap.
2013. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még fél órája sincs, hogy változott: Arrived at Sort Facility BUDAPEST - HUNGARY... tehát akkor reménykedhetek :)
2013. márc. 21. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!