Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Októberben vásároltam egy...

Októberben vásároltam egy cipőt, levált a talpa, így vissza akartam cserélni. (további részletek lent). Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Visszavittem a cipőt az üzletbe blokkal együtt. Ott az eladó azt állította, hogy a cipőt nem ott vásároltam (ők ilyet nem árultak) de a blokk az ő boltjukból van.
2013. márc. 21. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond, fenyegetőzni kell a fogyasztóvédelemmel illetve írni a panaszkönyvbe.
2013. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen! Olyan nincs hogy letagadja ha világosan megmutatod a blokkot!
2013. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy nem ott vettem, mert ilyet ők nem árultak(se idén-se tavaly). Meg hogy ők ennyiért nem árultak csizmát, csak drágábbért.


Engem nem is a pénz zavar már főként, hoyg nem tudom levásárolni, hanem hogy meghazudtol.Mintha én lennék a hülye.


Gondolom nem meglepő hogy kínairól van szó.

2013. márc. 21. 13:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Mikor vásároltam, még szezon előtt/ elején. Le volt pár csizma akciózva (gondolom tavalyról megmaradtak) és nem az új, friss árunál volt kirakva, hanem egy másik kupacban, polcokon (de volt ott még jó pár cipő), mikor fizettem direkt megkérdeztem az eladót hoyg van e rá garancia és mondta hogy igen, félév.
2013. márc. 21. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor jelentsd fel őket. Az ilyet komolyan fel tudnám rúgni.
2013. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kínait.
2013. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!