Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy cukrászat az egyik...

Ha egy cukrászat az egyik cukrászdájába egy olyan tanulót állít be eladónak a pult mögé, akinek nincs még meg a végzettsége és kapnak egy ellenőrzést, akkor kit büntetnek meg?

Figyelt kérdés
Cukrásznak tanulok egy iskolában és gyakorlaton egy cukrászdában vagyok. Sokszor fordul elő, hogy nem a "műhelyben" kell dolgoznom, hanem az egyik cukrászdájukba tesznek be eladni és félek, hogy ha kapnak egy ellenőrzést, akkor én is pórul járhatok.
2013. márc. 22. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem betehet oda is. Nyugi, ezek tudják hogy mikor jönnek az ellenőrzések. Anyukáméknál is ez megy. Egyszer viszont egy alkalmi munkavállaló miatt büntették meg őket és akkor is a céget. Te gondolom szerződéssel vagy náluk gyakorlaton, szóval nem feketemunkán. Így oda pakol, ahova éppen kellesz. Ha mindent jól csinálsz akkor nem lesz bajod tudtommal. Vagy mire gondolsz, ki ellenőriz?
2013. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!