Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet megnézni, hogy két...

Hol lehet megnézni, hogy két időpont között egy részvény vagy a tőzsde ára mennyit nőtt vagy esett? Főleg a BUX és magyar részvények.

Figyelt kérdés
Ez egy tök alap dolog lenne, de szinte mindenhol csak az van fent, hogy ma és tegnap mennyit változott az ára. De én azt akarom mondjuk megnézni, hogy 2005 és 2010 közt mennyit változott, vagy 2011 és a mai nap között, ha lehet grafikonnal együtt. Ilyen oldalt hol találok?
2013. márc. 23. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Átkattintva a historyra...


De ha ez is kihívást okoz szerintem ne erőltesd a tőzsdézést.

2013. márc. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De átkattintva a history-ra hol? Milyen oldalon? A gyakori kérdéseken? Remélem érted miért nem értem a válaszod. Mert nem segítesz abban, hogy melyik weboldalról van szó.
2013. márc. 24. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló adott egy elég egyértelmű választ. Vagy ha nem volt az, azért én kíváncsi lennék arra, hogy milyen oldalon kerested? Ha BUX-ot akarsz nézni, akkor BUX.hu vagy BET.hu (ugyanaz a két oldal). Ilyeneket nem ncore-on meg 9gagen találunk meg. A bux.hu-n minden fent van, amit kérdeztél. Kiválasztod a részvényt, amire kiváncsi vagy, vagy a teljes BUX indexet, és kapsz egy mostani grafikont. Mindegyik alján van egy link "Historikus és interaktív grafikonok". Erre rákattintasz, és kapsz egy grafikont, amin úgy változtatod a dátumot, ahogy akarod.
2013. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"De ha ez is kihívást okoz szerintem ne erőltesd a tőzsdézést."


Megfontolandó.

Bukni fogsz.

Sokat.

2013. márc. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. 19 éves vagyok és fél éve érdekelnek a pénzügyek. Már tudom hogy ezen a területen szeretnék dolgozni. Most vagyok az egyetemi alapképzésem első évében, mesteren pedig valamilyen pénzügyi szakon szeretnék továbbtanulni. A következő két évben, pedig hogy valami hasznos ismeretet is szerezzek pénzügyi téren, még le fogok tenni egy tőzsdei szakvizsgát és egy VAP-kezelői vizsgát is.


Nem akarok még tőzsdézni, eddig pl. a biztosításokkal, állampapírokkal foglalkoztam. Édesanyámnak kerestem egészségpénztárat, egy-két barátomnak a legjobb kondíciókkal bíró diákszámlát és jó pár rokonnak és ismerősnek tanácsoltam, hogy hová tegyék a megtakarításaikat (legjobb bankbetét, állampapír az államkincstárban kiválasztása).


Most nyitottam egy értékpapírszámlát a KBC Equitasnál próbaképpen, mert itt csak 99 ft/hónap a számlavezetési díj tranzakciók nélkül. Persze, hogy nem tudom hol kell megnézni a részvények visszamenőleges árfolyamát, mert még sosem foglalkoztam velük. Mint ahogy egyikünk sem tudta 3 évesen a pelenka és a bili után, mire való az angol WC, amíg egyszer rá nem ültették és meg nem tanulta egy életre. Na, ez is kb. egy ilyen dolog: Most megkérdeztem, ezután örökre tudni fogom. Köszönöm még egyszer a segítséget!

2013. márc. 27. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!