Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha játszik valaki a coke.hu-n,...

Ha játszik valaki a coke.hu-n, és ha nyert is már, az mennyi ponttal történt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már nyerni, de szerintem elég gyatrán állok pontok, terén, amivel tuti nincs esélyem. Szóval szerintetek, hány pont körül szoktak sorsolni?
2009. szept. 17. 16:59
 1/2 anonim válasza:

szija.! én nyertem már,pontosabban tegnap (2009.10.21.) a telefont(alise_4)..én is mindig úgy vtam h úgy se nyerek...

mindig el kértem az osztálytársaimtól a kódokat, feltöltöttem, rátettem a pontom..és mindig ugyanarra és így összejött vmi 200-300 biztos..és tádááá sikerült:P

szal kitartást és hajrá :D

2009. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Áhh neemááár! XD Mármint persze gratulálok, de én is telefont akartam nyerni, pont vhogy 200-300 között álltam, mivel ugye utolsó nap 31.e volt akkor előtte pár nappal feltettem mind, de mind1, mert végül most sem nyertem. Azért örülök, h vkinek sikerült ennyi ponttal, mert vhol olvastam neten, h vkinek 12ezer körül van, kicsit néztem...
2009. okt. 31. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!