Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pocak eltüntetésére, hasizom...

Pocak eltüntetésére, hasizom gyakorlat, kocogás\futás vagy diéta, esetleg mind a három? A 3 gyakorlat, mi milyen szerepet játszik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább mind a három.
2011. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Diétázz, hogy fogyj. kardiózz, hogy segítsd a diétát. És csinálj hasizomgyakorlatokat, hogy a diéta alatti erős izomvesztést megakadályozd.
2011. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! :)
2011. okt. 29. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Persze, hogy mindhárom. Az egészséges, normális életből következik az egészséges, normális testsúly. És nincs egészséges, normális élet mozgás és normális táplálkozás nélkül. Ezek egymást kölcsönösen támogatják. Csak hát neked is rossz a szemlélted ebben, amit már párszor leírtam itt.


Szóval nem azért kell normálisan táplálékozni és sokat mozogni, hogy eltűnjön a pocakom, hanem azért nincs vagy tűnik el a pocakom, mert egészséges az életem. A "diéta" és a mozgás nem egy átmeneti felbuzdulás, nem eszköz valamihez, hanem öncél. Én azért mozgok, futok, sokat, mert szeretem, és azért egészséges a kajám, mert arra álltam rá, azt tartom jónak, és egész életemben azt eszem. Ha mondjuk utálom a zöldségeket, meg utálok futni, és csak azért csinálom, hogy lefogyjak, akkor ebből soha semmi nem fog kijönni. Senki se ellensége önmagának, és amit nem szeret, azt úgyse csinálja. Tehát ne külsődleges motivációt keress a mozgáshoz és az egészséges kajához, ne azért csináld, mert a pocakot akarod leadni, hanem önmagáért, mert ez alapvetően így jó neked.

2011. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!