Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Vaterán megnyertem egy...

Ha Vaterán megnyertem egy aukciót, utána hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Soha nem vettem még Vaterán semmit, ezért kéne a segítség.
2013. márc. 23. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahol megjelenik az eladó elérhetősége és ott megbeszéled vele a részleteket. Elég nyomorék egy rendszere van a vaterának. Először és utoljára használtam azt a sza*rt pont e miatt.
2013. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megnyerted, kaptál egy emailt a regisztrált címedre az eladó adataival (név, email, telefonszám). Ezekkel fel tudod vele venni a kapcsolatot (az eladó is kapott egy ugyanilyen emailt a te adataiddal), és meg tudjátok beszélni az átvétel/fizetés részleteit.
2013. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Automatikusan küldött e-mailben megkapjátok egymás elérhetőségét. A vatera felületén is van lehetőség az elérhetőségek megnézésre. Írsz az eladónak üzenetet, vagy felhívod, hogy te vagy xy termék aukcióján a nyertes, szeretnél kérni egy számlaszámot ahová utalhatsz. Esetleg leírhatod a postacímet ahová küldje az összeg megérkezése után a terméket. Én az összeg elutalásakor írok üzenetet, abban van a címem. Majd várakozás következik. Megkapta a pénzt, feladja a postán aukció tárgyát. Megkapod, megnézed, ha minden ok, értékeled az adásvételt.
2013. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!