Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forex-robot átverés?

Peppusz kérdése:

Forex-robot átverés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rátaláltam egy honlapra, ahol forex robotot árultak, de volt egy demo verziója (amiről később kiderült, hogy egy az egyben ua. mint az igazi) és elkezdtem használni egy demo accounton, melynél 100.000$-om volt. első nap elég jól produkált számot nem mondok, de nagyon jól! Utána nézegettem a honlapjukat ( [link] és rámentem a kapcsolataikra, reménykedtme, hogy legalább egy telefonszám vagy vmi egyéb mint hoyg egy e-mail cím legyen csak. Nem baj, írok nekik egy E-mail-t, hogy azért még is tudjam, hogy milyen esélyekkel, és garanciával hozzák a progit Magyarországra, mert én a honlapjuk alapján azt mondanám, hogy átvágás. De másnapra kaptam, egy nagyon segítőkész levelet, mindenre válaszoltak, de arra, nem,ami a fontos lenne, mert megkértem őket, hogy a cég címét, telefonszámát, meg a cég létéről igazoló adatokat. Hát persze a tőkém nő egyre csak jobban. Megrendeljem, nem tudom hogy átvágás-e Ti mit gonodltok?

Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett.

Köszönöm!



#átverés #csalás #robot #Forex #tőzsde #kamu #tőzsde robot #EA-boss #eaboss
2013. márc. 23. 23:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanezt már reklámoztad 2 napja is.
2013. márc. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
8%
Forexel nem fogsz pénzt keresni, hagyd a csudába és dolgozzál inkább.
2013. márc. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
42%

Nehogy hallgass ránk. Ez az oldal csupa negatív és bugyuta emberekkel van tele, én is az vagyok.


De kérlek gyere vissza 1-2 hónap múlva is, és számolj be mennyin áll a számlád.


Tömören: a programot megkapod, az átverés része nem itt van. Ezek egy ideig mennek, aztán elbukják a pénzt. A tulaj pedig kitalál egy új nevet, új honlapot és megy tovább a móka.


De úgysem fogod ezt elhinni, amíg meg nem tapasztalod, mert elvakít a kapzsiság.

2013. márc. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
77%

A piac folyamatosan változik. Nem lehet leprogramozni és az idők végezetéig használni. (Ha lehetne, akkor nem kéne árulni pár 100 dollárért). Ezek a robotok működnek 0,5-1 évig, néha szédületes eredményeket produkálva, de a vége ugyan az, lenullázzák a számlát.

Komoly Forex vagyonkezelő cégek is használnak robotokat, de emberi felügyelettel megtámogatva, folyamatosan változtatva a programon, az aktuális trendekhez igazodva.

2013. márc. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
80%
Ez a honlap első ránézésre is full gagyi, arra az egyszerű sablonra épül, mint a többi hasonló. Érdekes, hogy emberek még mindig bedőlnek ennek.
2013. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
18%

A Forex egyáltalán nem átverés,valamit félre értesz.

Nézd meg ezt a honlapot: farfrom.it

21 évesen kész az életük,és érdekes Forex meg programozásból élnek,a csajának kellett egy Lamborghini és mentek venni egyet,ennyi.

Munka mellett is simán csinálhatja az ember sose árt,csak figyelni kell.

2013. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
83%

Mi is forexezünk, ismerős programozó készítette (és folyamatosa fejleszti) robottal, és sokszor megvan a heti 10%, de van olyan hét, amikor olyan a piac, hogy egy nap alatt elbukjuk két heti profitunkat. Nem lehet kiszámítani. Jön egy FED döntés, vagy egy ciprusi esemény, és a görbe úgy elszalad, hogy rögtön kiüti a stop lossodat, vagy csinálsz egy akkora bukót, hogy még.


Heti 100% profit nem elképzelhetetlen, ha elég nagy lottal (tőkeáttétellel) dolgozol, de képtelenség, hogy minden héten ekkora profitot tudjon hozni. Ebben benne van az is, hogy valamikor elbukod az összeset, amit addig kerestél.


Ha tényleg létezne ilyen robot, ami mindig nyerő, akkor gondolod, hogy Te ahhoz hozzájutnál? Hát ki az a hülye, aki ilyen robotot megosztana másokkal? MEg eleve, akkor mindenki ezt használná, és két nap alatt összeomlana a tőzsde.


Gondolkozz egy kicsit. Ami túl szép, hogy igaz legyen, az valószínűleg átverés is!!!

2013. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
61%
7-nél a pont !
2013. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:

Ha már mindenáron robotozni akarsz, akkor nézd meg inkább ezt. Szerényebb hozam, de nem átverés:


[link]

2013. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
62%

Én magam robotok írásával is foglalkozom kifejezetten saját célra. Kb. másfél éve értettem meg mélyebben a logikai összefüggéseket, és mostanra sikerült egy olyan robotot összehoznom ami az én nappali felügyeletemmel, rengeteg biztonsági megoldással, és a robotba integrált felületes automatikus tanulási képességgel már elég jó eredményekkel dolgozik. Még így is bekapok pár mínuszos tételt. Az eredmény időnként siralmas, de a havi eredmény engem igazol.

Több éves munka, rengeteg gépelés és kialvatlanság áll mögöttem... Ha eladnám, akkor bizony rengetegbe kerülne, mert ez valóban hoz valamennyi hasznot. Mellesleg még az automatikus alkalmazkodási képessége mellett is kontrollálni kell, különben bajt okoz. Tehát havi díja is lenne. Remélem érted miért nem kell elhinni az ilyen szép reklámokat. Ők eladók (ügynökök), nem traderek. Össze raknak valamit, hogy legyen egy áru amit piacra dobhatnak.

Fél éve készítettem egy egyszerűbbet, amit akár el is adhattam volna. Csak nem dolgozott annyira jól, és nekem nem volt bőr a képemen reklámozni mint tuti jó cuccot.

És itt a bökkenő. Akik eladják a robotjukat, azok abból akarnak megélni, hogy a robotot adják el. Az már szinte mindegy, hogy mennyire jó. Majd ha már elég sokat eladtak, akkor majd lesz valahogy... Nem mondják el a stratégiát, mert rájönne a sok vásárló, hogy mennyire egyszerű a logika (már ha van, mert találkoztam olyannal amibe csak bele gépeltek mindenféle indikátort a stratégia ismerete nélkül, összehangolták őket, és piacra dobták. Azóta már sehol sincs). Ismerve a logikai szabályt a vásárló azt mondaná ez nem ér annyit. Ha nem mondja el a program írója akkor egy felhasználó hogyan is bízhat meg benne. Nem tudja felügyelni sem. Nem Biztos abban, hogy ez a poz. most miért is nyitódott, nem meri bezárni, és a végén elmegy az ár a jellemzően túl távoli stoploss felé. Egyébként ha egy robot irreálisan nagy sl-t hagy (többszöröse a tp-nek), akkor érdemes gyanakodni, hogy a jónak nem mondható stratégia hiányosságait próbálják ellensúlyozni Fortunával. Hátha vissza fordul az ár... De az nem gyakran szokott olyant csinyáni.

Szerintem ne vegyél robotot. Tanulj meg kézzel kereskedni, vagy írj egyet magadnak. Nekem is sikerült többé kevésbé.

Amikor elkezdtem ezt az egész mizériát én magam is vettem robotokat (elég jó nevűeket). Ez mind kidobott pénz volt. Nem voltak hosszútávon eredményesek. Az áruk többszörösét bukták el.

Vagy ismételve valamelyik előző hozzászólót esetleg lepj meg. Ne hallgass ránk, vegyél egyet, és bizonyítsd be mennyire nem értünk hozzá.

2013. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!