Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vaterára regisztráltam,...

A vaterára regisztráltam, eladni is akarok ezért a megadott bankszámlaszámra átutaltam a 100Ft-ot?

Figyelt kérdés
Na most utólag eszembe jutott hogy beírtam a számlaszámom előtte (xxxxxxxx-xxxxxxxx-) és befizetés után eszembejutott, vagyis konkrétan megláttam hogy van még egy - hogy kérne még karaktert. OTP-nél vagyok, de a számlaszám 2*8 karakterből áll. Vagyis a szerződésen is. Így szerintetek el fogja fogani az oldal, vagy hibás számlaszámnak fogja minősíteni?
2009. szept. 17. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a folyószámlaszámok csak 2*8 karakterből állnak, ezért az utolsó 8 helyet üresen kell hagyni, vagy nullákat kell bele írni!

Az elfogadásról meg kapni fogsz egy e-mailt.

2009. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor jól csináltam, várom a megerősítést, köszönöm a gyors választ!
2009. szept. 17. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt az első válasz.
2009. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel a folyószámlaszámok csak 2*8 karakterből állnak AZ OTP-NÉL, ezért az utolsó 8 helyet üresen kell hagyni, vagy nullákat kell bele írni!"


Bocsi, ki kellett javítanom :-( mert pl. az UniCreditnél 3*8 karakterből állnak.


Persze a te kérdésedre az a helyes válasz. Még1x bocs...

2009. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2009. szept. 20. 09:52
 6/6 anonim válasza:
szia!! akkor most be kell irni az utolsó 8db 0-t is mielőtt átutalnánk a 100 ft-ot? mert ugye azt irja hogy ha nem jó a bankszámlaszám hiába utaljuk át nem fogják elfogadni, és most nem tudom hogy igy (hogy nem adtam meg a 0-kat) igy is elfogadják e, vagy sem:S aki tud valamit irjon lécciiii
2011. máj. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!