Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék, hogy az...

Segítséget kérnék, hogy az EBAY. COM-on hogyan tudom eltüntetni, az áraknál egy terméknél azt, hogy kiírja forintba is hogy átváltsa? És csak a $ vagy GBP-t vagy az Euró-t stb. írja ki, mert ez engem nagyon zavar?!

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 02:46
 1/5 anonim válasza:
Én régóta csak a .com-os eBay-t használom, és ez egy újítás az oldalon, nem te állítod be hogy kell vagy sem. :)
2013. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Én 2005 óta vagyok ebay felhasználó és szinte már használtam az összes ebay-t, De általába a .com ot használom és vmeik nap linkeletek nekem vmit, hogy rendeljem meg, ebay.hu-s volt a link és láttam, hogy ott lehet állítani! de az se sokat segít! Most még arra gondoltam, hogy a win7 en kikapcsolom a helymeghatározást, és átállítom manuálisan amerikára, mert elméletben meg lehet csinálni, mert most az szerint érzékeli, hogy miben írja ki az árat, hogy mi a tartozkodási helyem! legalább is már ezt is mondta nekem egy régi ebay-es haverom! :)
2013. márc. 28. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem az alapjan donti el, hogy hol tartozkodsz, hogy a szamitogepeden mit allitasz be vagy mit nem, hanem hogy a 2005 ota regisztralt eBay felhasznalodnak milyen lakcimet adtal meg. Ha Magyarorszag, akkor te allithatsz akarmit a szamitogepeden, meg az internet szolgaltatodat is atallithatod, hogy az IP cimed ugy tunjon USAbol szarmazik, amig a regisztralt cimed magyar...
2013. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Jövőhéten költözök ki angliába, kíváncsi leszek, hogy ott ha átírom a címet mit, hogyan fog kiírni, majd írok, ha történt változás! :)
2013. márc. 29. 13:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Na kint vagyok, még nem léptem be az ebayembe, de fontba írt ki mindent, aztán beléptem, és mindent dollárról kalkulált át nem pedig forintra! :D és a címem még nincs átírva, mondta a szomszédom, amikor segített pakolászni, hogy jó a cipőm, honnan van, mondom ebayről rendeltem, mondja, hogy ő is már évek óta onnan rendel, rákérdeztem, hogy mi alapján dőlnek el ezek a dolgok, hogy milyen pénzre váltja át a zárójelbe az ebay a fontot vagy a dollárt eurót stb... mondta, hogy ez őt is érdekelte, és írt az ebaynek, válaszoltak neki 1hónap után kb, hogy a számítógép tartózkodási helyétől függ az egész! és mondta, hogy kint volt ausztráliába 2hetet most nemrég, és akkor meg mindent au $ ra váltott át, amikor nézelődött! Aztán eszembe juttott, hogy amikor átmentünk horvátba pár hete akkor mindent Kunába írt ki még néztem hogy miért csinálja! Köszi azért az ötleteket! :)
2013. ápr. 3. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!