Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a forgalmat...

Hogyan tudnám a forgalmat növelni az étteremben?

Figyelt kérdés

át vettem egy éttermet egy másik tulajdonostól aki napi minimum 100Eft-okat vett be de nekem meg kb 60-70E ft a napi

de sokkal finomabban és sokkal több az adag is.egy ijen kifőzde ahol megcsináljuk az ételeket és van a.b menü is. lehet h 850ft 1 menü igen drága lehet nekik?

és egy menü tartalmaz 2dl szörpöt vagy pepsi colát.


2013. márc. 26. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért nem jön össze a napi minimum 100ezer, mert olcsóbban adod az ételt.
2013. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy annyi volt a forgalma, azt mondta, vagy ott dolgoztál akkor is és láttad?

Szórólapozás a környéken, helyi újság, helyi weboldalakon hirdetés, házhoz szállítás.

És az sem biztos hogy a te szempontodból jó, ha sokkal több az adag,mert lehet aki hazaviszi,azok otthon ketten esznek meg egy adagot,hisz olyan sokat adsz, hogy elég, de az neked akkor rosszabb, mintha két adagot venne meg.

2013. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem sok, lehet a választékkel van a probléma, kicsi, nem mindenki akar enni 2 fogást. Én is ha bemegy egy ilyen helyre, akkor 1 ételt eszek, ott drágább egy kicsit, de minőségi cucc.

A másik sok étterem tulajdonos elköveti a hibát, hogy nem nézi, meg milyen étterem van a sarkon túl.

Hogy hol a hely, mennyi az emberforgalom stb.

Sok tényező van, 15 évet vendéglátóztam, de rengeteg üzlettulajdonost láttam tönkremenni a saját hülyesége miatt, hogy nem látja a fától az erdőt.

Amúgy a magam részéről 850 ft, nem sok reményt főznék minőségben (biztos jó, nem ezt mondom), de a legtöbb ember így gondolkodik.

Még megpróbálhatnád a havi menüt idősebbeknek, elvitelre ételhordóban, lehet az biztos piac.

2013. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha napi minimum 100ezer lett volna a bevétele, nem hiszem, hogy átadta volna az éttermet. Inkább csak ezzel reklámozta neked, hogy könnyebben megszabaduljon tőle.
2013. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megkérni a vevőket hogy mondják el a véleményüket. Persze ehhez 4-5 kérdésből álló tesztlapot csinálni. Pl elég e az adag, több kellene, mi kellene hozzá, hiányol e valamit, drága e olcsó e, stb.
2013. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!