Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélküli segély jár?

Munkanélküli segély jár?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben 3 nap híján nincs meg az 1 éves munkaviszonyom. Tavaly április 3-tól voltam foglalkoztatva,fél éves szerződéssel, amit októberben meghosszabbítottak, ismét félévre. így most március 31-ig él a szerződés, ami ugye pont nincs meg 365 nap. De a tavalyi évben kb 10 napot dolgoztam alkalmi munkavállalóként másik helyen. Ez beleszámíthat hogy munkanélkülit kapjak?
2013. márc. 27. 21:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat közben rámentem az ászf honlapjára és látom hogy 360 nap szükséges. akkor ezek szerint pont belesek:)
2013. márc. 27. 22:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 4. évben kell minimum 365 nap munkaviszony. Tudtommal a munkanélkülihez. És akkor kemény 1. hónapig jár.
2013. márc. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 362 napod van, plusz 10 nap, az 372 nap, ez alapján 37 napig fogod kapni a segélyt.
2013. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!