Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi tehetek olyankor ha. Ha a...

Mi tehetek olyankor ha. Ha a munkahely ahová dolgozni szeretnék menni az távol van a lakcimemtol. A munkahely papírjaira melyik címet írjam?!

Figyelt kérdés

El koltozom ám ott nem.tudnak bejelenzeni oda ahová koltozom de a munka oda van közelebb.. így a lakcimem marad az eredeti mivel a szüleim maradnak ott..


Így a munkahely által adott papírokra melyik címet kell írni?!


Ha a mostani lakcimem írom akkor kicsit hülyének néznek hogy olyan messziről akarok oda menni dolgozni...


Ha pedig azt ahová koltozom arról nem tudok papírt mutatni... csak ha majd külön házat veszek mert addig a barátom szuleinel leszek...


szóval elég ha csak a címet írom hiába hogy nem az szerepel a lakcím kartyamon?!



2013. márc. 29. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen papírra? Önéletrajzba azt írsz, amit akarsz, nehet az a cím, ahonnan bejárnál. Hivatalos papírokon a lakcímkártyán levő cím kell, és szokott lenni külön levelezési cím, ahol tényleg megtalálnak.
2013. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én az önéletrajzot így fejelem meg a fényképem mellett

"Értesítési cím: lsdkjflskjfsdkjf

Telefonszám: XX/YYYYYYY"


Ennyi. Nem kell belőle nagy ügyet csinálni, hiszen még legalább 1 állásinterjú előtted áll. A lakcímkártyára csak akkor lesz szükséged, ha szerződést írtok.

2013. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ;-)
2013. márc. 29. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Én, mint munkáltató soha nem kértem ilyen esetben még dolgozótól lakcímkártyát. Azon a címen tartom nyilván, amit bemond.

Ha vidéki, akkor elkérem, hogy tényleg az-e, ugyanis a munkába járás költségét csak az alapján tudom elszámolni. Ha van neki állandó címe és tartózkodási helye is, akkor pedig nyilatkoztatom, hogy melyikről jár be dolgozni, és az arra járó utiköltséget térítem neki.

Ellenőr még ebbe soha nem kötött bele a 20 év alatt.

2013. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van céges busz így koltseget nem kell teríteni.
2013. márc. 29. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!