Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektessem a pénzemet?

Mibe fektessem a pénzemet?

Figyelt kérdés

Van 200. ezer Forint megtakarított pénzem. Már van mindenem, amit szerettem volna. Mihez kezdjek vele? Mibe tegyem? Bankba lekötni nem szeretném, mert nagyon keveset kamatozna :(

(13/F)



2013. márc. 29. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb bankoknál 8%-t kamatozna, ez neked kevés?


Nincsen mágikus módszer, amivel 2 hónap alatt 400-t faragsz a 200-ból. Ennyi pénz a részvénypiacra befektetéshez semmit sem ér, a 10x ennyi lenne a minimális belépőszint.

2013. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem semmi ez így 13 évesen... én a helyedben biztos, hogy nem bankba tenném.Nincs vmi olyan hobbid, amiből többet szeretnél kihozni? (jesszus, nekem millió ötletem lenne, hogy mire költeném :D)
2013. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hidd el, rengeteg van. Vennék TV-t, laptopot, biciklit vagy akármit :D De most nem szeretnem elszorni. Arra gondoltam hogy mondjuk beletennem apukám vállalkozásába, és akkor pár százalékot a nyereségéből havonta kapnék. Pár év alatt lehet hogy vissza jönne.
2013. ápr. 1. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!