Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki ápolási díjon van otthon...

Aki ápolási díjon van otthon az egyik családtagjával milyen munkát vállalhat?

Figyelt kérdés
Édesanyámmal pár éve ápolási díjon vagyok otthon és addig nem tudtam elmenni dolgozni mert az állapota 24órás felügyelete igényelt,de most már hál istennek annyit javult az állapota ,hogy 4órában eltudnék menni dolgozni , de ahová csak megyek 4órában nem kellek sehová csak teljes munka időben vennének fel az meg nem tudom meg tenni mert édesanyám még ápolásra szorul! Sajnos segítségem nincs! Aki szintén ilyen helyzetben van az hol tud így munkát vállalni vagy mások hol tudnak 4órában dolgozni?! Vagy esetleg valami otthoni munka?!
2013. ápr. 1. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól tudod, csak 4 órást lehet vállalni. Vannak olyan hirdetések, ahol kimondottan részmunkaidős munkatársat keresnek.

Otthoni munka: attól függ: ha varrónő vagy, semmi akadálya, h varrj otthon. Ha fordító, nyugodtan vállalj fordítást. De ha nincs spec. képzettséged, ami otthoni munkára alkalmassá tesz, akkor nincs otthoni munka. Gondold át, h olyan szakmád van-e, ami az otthoni munkavégzést lehetővé teszi, vagy sem. Ha nem, akkor ne álmodozz, a neten hirdetett otthoni munkák 99,9%a kamu. Esetleg még lehetsz biztosítási ügynök, MLM-es, Avonozó.

2013. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!