Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » FONTOS! Mi a teendő ha senki...

Stewie Griffin2 kérdése:

FONTOS! Mi a teendő ha senki sincs otthon, amikor jön a GLS csomagküldő, hogy tudom átvenni?

Figyelt kérdés
Légyszi a lehető leghamarabb válaszoljatok

2013. márc. 12. 08:55
 1/8 anonim válasza:
Fel fog hívni és megbeszélitek.
2013. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleve kapsz aznap reggel egy SMS-t,hogy hány óra fele várhatod,ha az nem megfelelő,akkor az adott telefonszámon megbeszélsz vele egy neked megfelelő időpontot.Ha véletlenül nem kapnál üzenetet,vagy te nem hívod fel,akkor a házad elől ő felhív,ha ott van,és ugyan úgy megbeszéltek egy másik időpontot.
2013. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fel fognak hívni , és egyeztettek egy új időpontot .

Esetleg megkérheted a szomszédodat , hogy vegye át helyetted .

2013. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ma fog érkezni a csomag és még nem hívtak, suliban vagyok és nem tudom értesíteni a szomszédom, abban reménykedem hogy, hagynak egy cetlit és a csomagot fel tudom venni a postán vagy 16 óra után jönnek, már ha jönnek ilyen idő tájban.
2013. márc. 12. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:

8-17-ig szoktak kézbesíteni . Elméletileg reggel kellett volna kapni egy smst hogy mi körül érkezik hozzátok .

Esetleg a szüleid nincsenek otthon ?

2013. márc. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek, nemrég hívott a csomagküldős fickó tanórán dugiba megbeszéltem vele hogy holnap a szomszédhoz viszi amúgy meg azt mondta, hogy du.4 után nem tud jönni (elég bunkó volt, mintha szivességet tenne nekem azzal, hogy elvégzi a munkáját amiért persze fizetést kap.)
2013. márc. 12. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy 4 után nem tud jönni , az nem bunkóság . Elég sok csomagot visznek és megvan határozva , hogy melyik útvonalon kell mennie , és megvan szabva , hogy mikorra kell végeznie , ezért nem tehet kitérőket egy csomag miatt .
2013. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy későn válaszolok, de nekem úgy volt hogy nem voltam otthon, és beadtak egy olyan papírt hogy menjek el a postára és ott vegyem át.
2014. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!