Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A PTC oldalaknak van egyéb...

A PTC oldalaknak van egyéb kockázatai, azon kivül hogy vannak hamis oldalak?

Figyelt kérdés
Én a HunBux-ra a neobux-ra és a probux-ra regisztráltam. Állítólag ezek megbízható oldalak, de van-e kockázata?

2013. ápr. 1. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azon kívül hogy nem fizet. Nincs. bár mondjuk van, mert a regisztrált tagok e-mail címét eladhatják és kaphatod a sok spamet az email címedre.
2013. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hááát ha kapom a spamokat, akkor majd végzek egy beállítást hogy törölje azokat a leveleket automatikusan...


Am a probux és a neobux az fizet, másoktól tudom. De sima standart-ént befektetés nélkül jó sokáig tart mire elérem a kifizetési limitet.


Egyedül a HunBux-ban nem vok 100%-ig biztos.


Köszi a válaszodat!

2013. ápr. 1. 17:44
 3/12 anonim ***** válasza:

Már összefoglaltad magadnak egész jól. Ha nem teszel be zsebből pénzt, lényegében semmit nem kockáztatsz, csak éppen az idődet vesztegeted, árufeltöltőként vagy a mekiben jobb órabérben lennél, mintha a ptc oldalakon kattintgatnál.


Ha befektetsz egy szép összeget, akkor már annak az elveszését kockáztatod. Jobb ha tudod, hogy ezeket az oldalakat jogilag nem lehet megfogni, tehát amikor átutalod nekik a pénzt, onnantól 50% esélyed van rá, hogy valaha is viszontlátod -e, pontosabban a gyakorlatban ennél statisztikailag jóval kevesebb :)

2013. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen a fenti oldalak fizetnek probux szerver idő közötti idő van kikérésnél most azt megkell várni azt az idő pontot de fizet amúgy.
2013. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
van egy csaló hirdetés náluk amit hekkerek hirdetnek néha ne adj meg semmit. úgyan úgy néz ki mint a pro.
2013. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen azt észre vettem, egyszer direkt hülyeséget irkáltam oda, nem az adatomat xD de ám kiderítettem annak az oldalnak az url-jét és abból is látszot hogy hekker...


Am már csak a probux-ot használom, a többinél nem éri meg pocsékolni az időt....

2013. máj. 1. 14:17
 7/12 anonim ***** válasza:
A neonál az adalertel szépen lehet haladni úgy mint régen.
2013. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jól van.A probux-on lekértem a pénzt Paypal-ra. Ugyan nem jött meg, de még fel is függesztették csalás gyanújával fiókom. Jah persze...több gépet használtam...
2014. jan. 11. 18:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Most komolyan....felfüggesztették, mert azt hiszik hogy több gépet használtam vagy mi a fene, nem nagyon értek angolul. Pedig csak egy gépen csináltam ezt mindig... én azt mondom hogy nem éri meg a Probuxba bele kezdeni, mert hát olyan "érzékeny" rendszere van....
2014. jan. 11. 18:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem titok, elárulod, hogy így bő fél év alatt mégis mennyi pénzt hoztál össze?
2014. jan. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!