Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kéri az eladó előre nevem,...

Kéri az eladó előre nevem, születési dátum stb. Adás vételit akarunk írni és előre kinyomtatná. Megmerjem adni? Feltudja használni bármi rosszra?

Figyelt kérdés
Venni akarok 30ezer forint értékbe egy keverőt és az eladó adás vételit akar írni róla de kéri előre a nevem, születési dátum és hely, lakcímem, anyukám nevét. Ezt megmerjem adni ? Feltudja használni bármi rossz célra ?

2013. ápr. 1. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de 30 ezer forint vásárlásnál nem szoktak adás-vételi szerződést írni.

Elmész- személyesen kifizetetted a 30 ezret -átveszed az árút- elköszönsz és hazamész.

Használt termékekre nincs garancia.. Akkor minek neki az adataid??

Ha lakásról, telekről autóról vagy gyémántokról lenne szó akkor megértem az adásvételi szerződést, de ezt sem előre szokták megírni hanem helyben mindenki előtt, sőt tanúk előtt..

2013. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl sok mindent nem tud kezdeni az adatokkal, én emiatt nem aggódnék. Amúgy meg teljesen mindegy, hogy előre kéri el vagy ott helyben töltitek ki a szerződést, mert a végén úgyis ott lesznek az adatok a szerződésen, tehát tudni fogja azokat.
2013. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat :)
2013. ápr. 2. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!