Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazonon tényleg ingyenes a...

PunkLayla kérdése:

Amazonon tényleg ingyenes a szállítás, ha 25 dollár felett vásárolok?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni Amazonon, de nagyon nem értem az egész szállítási hacacárét. Azt írja, hogy ingyenes a szállítás, ha 25 dollár felett vásárol az ember. Én egy 40 dollárba kerülő terméket szeretnék megvenni, és az van kiírva mellé, egy ilyen kis kék dobozva, ahol fizetni kell, hogy "free shipping", de amikor már minden meg van, akkor kiszámláznak nekem plusz 25 dollárt szállítási díjként... Felvettem a kapcsolatot magával az Amazonnal, és azt írták, hogy ja 25 dollár felett ingyenes a szállítás, és, hogy csekkoljam le a szállítási táblázatát az eladónak. Megnéztem és végképp semmit nem értek.

[link]



2013. ápr. 2. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Hova rendeled? Ingyenes szallitas csak USA-ba van.
2013. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!