Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes vásárlás, előre...

Internetes vásárlás, előre utalással fizetés, majd nem tudnak időpontot adni az akciós "kupon" szerint vállalt feltétel szerint. Hogy kaphatom vissza a pénzem?

Figyelt kérdés

Lealkudtuk.hu oldalon keresztül vásároltam akciós kezeléseket egy belvárosi szépségszalontól. Február első napjaiban előre utalással kellett fizetni. Az akció szerint április 15-ig meg kell kezdeni a kezelést.

Március elején elkezdtem telefonálni, hogy időpontot egyeztessek. Senki nem vette fel a telefont, nem hívtak vissza. 2 naponta küldtem emailt, nem jeleztek vissza, majd 1 hét emailes próbálkozás után visszajeleztek, hogy majd hívnak hétfőn. Csütörtökön felhívtam őket, mivel nem hívtak. Telefonon közölték, hogy a legelső időpont április 23., amikor kezdhetek. Mondtam, hogy a hirdetésben azt írták, hogy 15-ig kell elkezdeni a kezelést én pedig 2 kezeléscsomagot is vásároltam. Közölték, más is ebben a cipőben jár... Kértem, hogy jelezzenek vissza emailen, hogy akciósnak tekintik a vásárlásom és ők nem tudnak időpontot biztosítani számomra, de közölték, hogy ez nem áll módjukban...


A kezelés olyan, amit a hónap bizonyos időpontjában nem lehet végezni és nyáron sem, mert fényérzékenyít. A hónap bizonyos szakaszát nem tudom előre kiszámolni egy hónappal, max egy héttel...


Ma bementem a szalonba, hogy beszéljek illetékessel és visszakérjem a pénzem. A kezelő totál flegma volt, közölte, hogy 10 perc múlva itt a főnöke, de 30 perc várakozás után sem jött és állítólag nem érték el telefonon... Kértem, hogy hívjanak mai nap vissza, de érzésem szerint várhatom....

Vagy 3szor mondatta el a panaszom, vágta a pofákat és közölte, hogy úgyse adnak vissza pénzt...

Kértem a főnöke telefonszámát, amit nem adott meg. Illetve megemlítettem neki, hogy ez egy meghirdetett szolgáltatás, aminél a meghirdetett feltételeknek ők nem tettek eleget, így egész biztos, hogy az idejében meg nem kapott szolgáltatás díját vissza kell adniuk, de csak a pofákat vágták erre...



#kupon #szépségszalon #lealkudtuk.hu
2013. ápr. 4. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Kupon értékesítőjével vagy szerződéses jogviszonyban, nem az üzlettel, így a panaszoddal is hozzájuk kell fordulni.
2013. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Komolyan ilyen nehéz rájönni, hogy az összes ilyen kuponos oldal egy kamu szar?
2013. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez nem "kuponos" oldal. Itt nem az oldal üzemeltetőjének fizettem, hanem közvetlen a szalonnak.
2013. ápr. 4. 19:48
 4/5 anonim válasza:
"lealkudtuk.hu" és akkor csodálkozol, hogy átvertek... :D
2013. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fogyasztóvédelem, GVH, stb stb...
2013. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!