Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teljes anyagi csőd, most...

Teljes anyagi csőd, most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, most kezdtem az egyetemen, elfogyott a pénzem, amit a szüleimtől kaptam a kezdéskor, a kötelező költségek elvitték a nagy részét, most 1800 forintom van, és nem akarnak utalni semmit, mondván, miért nem osztottam be jobban. Egész idáig csak krumplit krumplival ettem, semmi kenyér, csak a legolcsóbb kaják, mindent én készítettem, de mostanra kifogytam az ötletekből. A diákmunka okt. 10-én fizet. Fogalmam nincs, mi lesz most.
2009. szept. 21. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyit költöttél el, mikre?

A diákhitelt tudtam volna ajánlani, de nem megoldás mert a kérelmet 15.-éig kellett volna leadni, most meg már 21.-e van.

Ha semmi megoldás nincs, menj haza.... étel nélkül mégsem maradhatsz!

2009. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért nem ettél kenyeret? A kenyér nem olcsóbb mint a krumpli? Tescoban 87 Ft a kenyér, a Balhán naponta van ételosztás, persze csak a ha pesti vagy, éhen halni azért talán nem fogsz.És esetleg ha bemész az önkormányzathoz, ott is kaphatsz egy gyorssegélyt.
2009. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyetem alig egy hónapja kezdődött nem? Mennyi kezdőpénzt kaptál és mire ment el? Persze ehhez nincs közünk tudom, megosztod velünk ha akarod.


esetleg kölcsönkérhetsz valami haverodtól, de nem a legjobb dolog az. Esetleg próbálj találni valami gyors alkalmi melót. Mihez értessz? Esetleg szórólapozás, azokra asszem a meló után azonnal fizetnek, vagy hetente.

2009. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

illetve valami pakolás, rakodás, ill nem tudom fiú vagy vagy lány, ha lány, akkor persze ez a melófajta kilőve gondolom.


Haza hogy fogsz menni amúgy, ha nincs pénzed? Gondoltam arra, hogy esetleg kaját kérhetnél tőlük, nem pénzt. Nem hiszem, hogy hagynák, hogy éhezz.

2009. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg ha van aranyékszered, be lehet adni zaciba, én is csináltam, nem szégyen
2009. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress valami munkát. Étteremben mosogatás, takarítás, lehet, hogy kapsz kaját is. Váltsd ki az alkalmi munkavállalói könyvet. Azzal könnyebben foglalkoztatnak. Keresd az étterem vezetőjét, mond el a problémád.
2009. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!