Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha 2x vontak...

Mit csináljak, ha 2x vontak le egy összeget a fizetés során?

Figyelt kérdés

Most néztem át a banki utalásaimat és vásárlásaimat.

Sajnos azt vettem észre, hogy 1 hónappal ezelőtt az ALDI-ban 2x vonták le az összeget, amit fizettem az áruért.

1 perc az eltérés!

Mit lehet ilyen esetben tenni?



2013. ápr. 6. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Már nem sokat, sőt, semmit. Akkor mindjárt lehetett volna, ha észreveszed. Amikor még pénztáros voltam, ott is előfordult ilyen sajnos. akinek volt sms értesítője, az ugye mindjárt látta, hogy kétszer vonták le, az azonnal tudott intézkedni. De aki csak hetek, vagy hónapok múlva vette észre, az nem tudott mit tenni. Ez már 5 éve volt, azóta nem tudom hogyan oldják meg, de az az érzésem, hogy sehogy...
2013. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

ugyan. be kell menni vagy felhívni őket és mutatni nekik a kivonatot. Ők meg tudják nézni visszamenőleg, hogy milyen nyugtákat állítottak ki. Ha nem tudják bizonyítani, hogy kaptál érte szolgáltatást egy létező nyugtával/számlával, akkor vissza kell adniuk a pénzt.


hívd fel az ügyfélszolgálatukat!

2013. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán megoldható, hiszen náluk is nyoma van, hogy milyen blokkokat állítottak ki. A többlet náluk is jelentkezik elszámolásnál. Vissza fogod kapni a pénzed!
2013. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!