Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már a Deanscan...

D.Zoltan kérdése:

Valaki rendelt már a Deanscan Trade Kft -től a webshopjukon keresztül? Www. Premiertermekek.eu? Előre kell nekik utalni és utána küldik csak ki a terméket, a bankszámlaszámuk pedig ami megvan adva egy bizonyos Veres István néven van.

Figyelt kérdés

#Deanscan Trade Kft
2013. ápr. 7. 15:16
1 2
 1/13 tetris ***** válasza:
ÉdesFiam! Nehogy már előre bárkinek is pénzt utalj! Veres, vagy nem Veres, legfeljebb utánvétellel vedd át a terméket, de előre semmiképpen se fizess! Hányszor hallhattad már, hogy előre soha, senkinek nem fizetünk semmiért!!!!? Csók Anyu ( lehetnék )
2013. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha legális webshop, akkor minden adatnak fent kell lenni, meg is néztem fent van.

Nyugodtan utalj előre, bár az érdekes, hogy a számla nem a kft nevén van.

Nekünk is van webáruházunk, a kft-re utal mindenki. Kizárólag előreutalás után postázunk csak!

Minden csomagban küldjük a számlát. 2 éve múködünk soha nem volt reklamációnk se.

2013. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Konyrol válasza:

Magam részéről többször megkárosítottak webshopok! Ügy bíróságon. Soha ne utalj előre!!!!!!

Ha korrekt cég utánvéttel is rendezni tudja!

2013. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

hát én ma rendeltem egy készüléket és holnap kiderül, hogy valós vagy nem! Megírom ha poíitiv akkor pláne!

garbaisz

2013. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 spay válasza:
Akkor már le se írd, mert nem kapsz lópisztolyt sem.
2013. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Konyrol válasza:
Írd meg légyszíves, engem érdekel!!!:)
2013. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
2013. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Jótanács: felejtsétek el az egészet.... Azért írok ide (máshova is megtettem már) mert kezd sok helyen elterjedni ez az ÁTVERÉS. Két távoli ismerősöm is van akiktől megtudtam h rendeltek és elutalták a pénzt. Sehol semmi se telefon, se válasz e-mailben. NEHOGY UTALJATOK NEKIK! Még 500 Ft-ot sem! A weblap 15 napos ingyen időszakot tölt éppen, utána felbonthatják a weblapkészítővel a szerződésüket, és már köd előttem... Nagyon sokan úgy gondolják, hogy utána eltűnnek nyomtalanul minden nekik utalt lóvéval. A cég bejegyzett székhelye (Újlengyel, Határ u. 12) teljesen hamis, mert egy 40fős faluba nem létezik ilyen cég, tudok olyanról aki fel akarta keresni személyesen. Nincs is raktára, csak virtuális átbaszás a reménykedő magyar népnek. Csak ennyi.
2013. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ehhez mit szóltok friss felhasználó mai hirdetése. Ugye ismerős..

[link]

2013. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 spay válasza:
Ez elég érdekes. Hívta már valaki?
2013. ápr. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!