Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnek surgosen...

Honnan szerezhetnek surgosen 50000-80000ft-ot? Korulmenyek lent.

Figyelt kérdés

Sajnos olyan helyzetbe kerultunk, hogy az eves gaz elszamolo szamlank 80000 forint lett. Majus 10.-en jar le a 60 nap, miutan kikapcsoljak amit nagyon nem szeretnek.

Parom dolgozik, hetente kb 20000-ret keres, amibol nem tudjuk sajnos osszegyujteni 1honap alatt a penzt. En 32hetes kismama vagyok, igy dolgozni nem mehetek el.

Kerem segitsen aki tud, minden otletet szivesen fogadok!

koszonom szepen



2013. ápr. 8. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ismerősöktől,rokonoktól kérsz kölcsönt

2. eladtok vmit (ruha, arany, étkészlet..stb)

3. bank, provident gyorshitel (ezt kamatostul kell visszafizetni)

4. kalapoztok, koldultok...

2013. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben megpróbálnám felhívni őket és levelet is írni, hogy jön a gyerek, stb.stb. és kérnék részletfizetést.


Vagy egy provident hitel, bár azt szerintem a lehető legrosszabb.


Amúgy magán véleményem havi 80 ezerre gyereket vállalni. Ebből fogtok megélni 3-n? Egy kicsit kemény élete lesz a gyerekednek nem gondolod?

2013. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1.valaszolo

Ismerosok illetve a csalad nem tud segitenI.

Ha lenne aranyunk illetve etkeszletunk, nem tettem volna fel a kerdest.

A providentnel a duplajat kellene visszafizetni, igy ez is kilove.

Koldulas... .Hat erre nem tudok mit mondani.....,


Kedves 2.valaszolo

A provident nem johet szoba

Velemenye mindenkinek lehet, viszont itt ahol en elek, az ember orul hogy van munkaja. Ha arra varnank a parommal, hogy legyen 200000res fizetese, akkor soha nem lenne gyerkunk. Sajnos...

2013. ápr. 8. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:

mielőtt lejár a számla lehet részletfizetést kérni az elszámolószámlára

gy is plusz kiadás lesz egy ideig, mert a részlet mellett az aktuális havi számlát is fizetni kell, ráadásul nem csúszhattok, mert akkor borul a bili és felrúgják a megállapodást, egy összegben kell kifizetni. Hívd fel őket telefonon, és kérj részletfizetést.

2013. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a szülők, ismerősök nem tudnak segíteni és a provident nem jöhet szóba (meg tudom érteni), akkor vagy marad az, hogy valamit eladtok, ami nem éppen aranyból van és nem érkészlet, de mondjuk nincs is rá nagy szükségetek és elég szép összeget lehet kapni érte vagy amit már akkor meg kellett volna tennetek, amikor a számlát megkaptátok és tudtátok, hogy nem tudjátok majd kifizetni, az az, hogy bemész a szolgáltatóhoz és részletfizetési lehetőséget kérsz méltányossági alapon. Ezt nem szokták elutasítani, hiszen nekik is érdekük, hogy a pénz megkapják (ha még részletekben is). Valamint el is indíthatsz egy védett fogyasztói kérvényt is, kérdezz rá a részletekre a szolgáltatónál.
2013. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!