Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milliomos esetleg milliárdos...

Milliomos esetleg milliárdos vagy? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha van köztetek valaki, aki többszörös milliomos (min. 100 millió Ft.-) esetleg milliárdos, légyszi írja meg, hogy milyen érzés és mi a legjobb benne. Az érintettek írjanak, ugyanis kutatást végzek.

2013. ápr. 8. 20:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vagyok vagyonos ember, de ismerek olyanokat és érdekesek.... :)

Nem rég egy ügyfelem 1,3 milliárdos befektetéssel a számláján annyit mondott, hogy cudar kemény az élet és még ez a tranzakciós illeték is csak cudarabbá teszi..... :) Nem tetszett neki az a 6000 Ft...

Megjegyzem más bankokban is van megtakarítása....

2013. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 tigris19 ***** válasza:

én nem vagyok milliárdos se milliomos de éltem nagylábon,egyszer fent egyszer lent és csak 25 éves vagyok,21-23 éves koromig nagyon jó életem volt átlagosan napi szinten 20-30 ezret költöttem el a magam szorakoztatására,de volt olyan hogy 3 milliának vertem oda egy nap, (ebböl autót vettem) de sajnos elmúlt durván 3 év alatt 25 millioót csaptam el ugy hogy most semmit nem tudok felmutatni..autómat vitte a bank mert hiteles volt hiába fizettem be 3 milliot kezdőbe,meg havi 120ezret,elvitte a bankocska,ami értéket vettem azt utánna eladtam,mert kellett a pénz,most meg 6 órába vagyok bejelentett munkába havi 50 ezerért,vicces az élet de sját magamat is hibáztatotm,mert ha gondolkodom és befektetem,vagy félreteszek kicsit,okoskodom stb akkor ma is a 300 le-s kocsimba mennék a városba,nem a szaros kis 200 ezres kocsimmal,de hát trükkös az élet amugy ha érdekel még az hogy hogy csináltam ezt a pénzt irt rám privátba,és ha van kis kezdötökéd meg bátorságod te is tedd meg,nem drog,nem rablás,semmi illegális dolog,csak logika,matamatika,bátorság,meg egy "kevés" töké és ha okos vagy akkor életed végéig nemlessz gondod!



most már ennyi ésszel,és tapasztalattal,vennék 2-3 milliorét lakásokat,kiadnák őket albérletbe vennék kb 5-6 ot az havonta 25 ezerrel az kb 130 ezer havonta évente meg kb 1,500.000ft és ez csak ugy jön,emellett hoznékbe motorokat, autókat külföldről, az is éves szinten hozna kb 1.000.000 plusszba a befektetett tökén kivül,ezt csinálnám 10 évig utánna a plusszos pénzt nem tözsdére meg hasonló szarra hanem erdőbe,és termöföldekbe fektetném,mert hiába a paraszt életbe van a pénz,nem a városi szüttyömökbe...

2013. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!