Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hivatalos lehet egy olyen...

Hivatalos lehet egy olyen papír, ami kézzel íródott, kb 2010 ben, és semmi ügyvéd, illetve tanú nincs, se bélyegző semmi!?

Figyelt kérdés
Egy szőlörész lett eladva, amit akkor nem írattak át, most haláleset miatt hagyatékiban szerepel, és mivel adósság is lett örökölve ennyival nagyobb az örökölt adósság, mint a földrész! Szóval az az én nevemen van, az én tulajdonomat képezi?
2013. ápr. 9. 15:55
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem hivatalos, szerintem legalább a tanúk kellettek volna, ha ügyvéd nem is, és ugye át se íratták.
2013. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha mást nem 2 tanú kellett volna, de így csak egy darab papír.
2013. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eladhatom másnak? Hogy tudjam a tartozást kifizetni, amit az ő felelőtlensége miatt kell kifizetnem?
2013. ápr. 9. 19:39
 4/4 anonim válasza:
Ha nem érvényes az adásvételi, akkor a tiéd, szóval azt csinálsz vele amit akarsz.
2013. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!