Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi kell egy HYIP oldal létreho...

Mi kell egy HYIP oldal létrehozásához?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha itthon szeretném létrehozni, legálisan, adózni, stb. Pl. milyen jogszabályok vannak erre (ha egyáltalán van), és mik a "feltételek.


Kérem csak azok válaszoljanak akik tudják miről van szó.


2013. ápr. 16. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kell egy domain + egy tárhely, meg egy hyip script ami az egészet elérhetővé teszi.



+ egy jól menő vállalkozás amiben megforgathatod a pénzt, mert ugye az a +%ot amire az egyén beteszi ki is kell fizetni valamiből. Ha nincs az egész mögött semmi ilyen, akkor lesz piramisjáték. Szóval ha elfogynak a befizetések akkor nem lesz miből kifizetni sem...

2013. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
+ kéne hozzá olyan ~6-700$ hogy a legjobb hyip monitor oldalakra felkerülj.
2013. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen ezeket tudom, igazából a jogi dolgokra vagyok kíváncsi, hogy legálisan szabad-e egyáltalán ilyet üzemeltetni, illetve milyen engedélyek kellenek hozzá.
2013. ápr. 16. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért érdekel ez téged ennyire? Van egy bomba üzleted, amihez befektetőket vadászol?
2013. ápr. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze úgy hívják ezeket hogy befektetők, persze ha nincs mögötte üzlet akkor nem lesz mibe befektetni.


Legális. Persze, míg nem piramisjáték és míg adózol utána.

2013. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem piramos játékot szeretnék, hisz egy hosszútávú hyip oldalban sokkal több pénz van. Tőzsdéből lesz a profit.
2013. ápr. 17. 23:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor már keresztet is vetettem rá.


ha neked olyan jól megy a tőzsde hogy profitot tudsz felmutatni akkor minek centes befizetések?? Mert gondolom senki sem 100 meg 1000$okat fog betolni egy ismeretlen noname oldalba...

2013. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt rosszul tudod. Fél év után beindulnak, és sok ezer, tízezer $-t fizetnek be.
2013. ápr. 22. 08:06
 9/11 anonim ***** válasza:
És fél évig te miből fogod kifizetni a tagokat??? 1-2$os befizetéssekkel nem sokra mész a tőzsdén.
2013. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogy hogy miből fogom kifizetni a tagokat? A tőzsdén nem számít az összeg, mindig profit van. Ha kevés összeget fizetnek be, kevés lesz a profit. Relatív.
2013. ápr. 23. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!