Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Adósságkezelési szolgáltatásná...

Adósságkezelési szolgáltatásnál hogy is van ez? Igényelhetjük mi ezt vagy sem? Segitenétek kicsit?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]

Az lenne a kérdésem,hogy a lakás amiben lakunk nem a mienk,de nem is albérlet.Párom szüleinek a nevén van.Ők a tulajdonosok. Igy a közös költség tartozás is ugye az ő nevükön van. Párom állandóra,én ideiglenes lakcimen(tartozkodásin) vagyok itt. Nincs róla semmi szerződés hogy mi itt lakunk. A kérdésem az lenne tulajdonképpen,hogy mi igényelhetjük-e ezt a támogatást? S milyen jogosultsági feltételeknek kell megfelelni hozzá? (Ezt az oldalon irják) A csekkek is a szülő nevére jönnek,igy nekünk nem is adnak tájékoztatást pl a tartozásról vagy az egyenlegről.


2013. ápr. 17. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatoddal megfeleltél a kérdésedre. Mivel nem a neveteken van a szolgáltatás, ti nem kaphattok semmit. Viszont meghatalmazással el tudtok járni a szolgáltatóknál. Persze, a szülők anyagi helyzetének ismeretében dönthetnek a tartozás kiegyenlítésének segítségében.
2013. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elvileg albérletben jár a támogatás,szóval lehet itt is. Elvileg kérnek jövedelemigazolást(ezt csak az önkormányzat mondta) s igy a mi jövedelem helyzetünk alapján adják a támogatást...

Igen azt tudom,hogy meghatalmazással el tudok én is járni... Ezt a "támogatást" vagy nem is tudom pontosan mi a Családsegitő intézi... Majd őket is felhivom...

2013. ápr. 17. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!